سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

پایان فیلم کوتاه تهران با درخشش آثار سیمای استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

پایان فیلم کوتاه تهران با درخشش آثار سیمای استان ها

سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در حالی به کار خود پایان داد که تولیدات استانی راه یافته به بخش پایانی با درخشش همراه بودند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیات داوران مسابقه ملی در سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران بهترین آثار را در سه حوزه فیلم کوتاه داستانی، مستند و پویانمایی معرفی کرد که در میان آثار برتر، مستند"حیات در رگ های سرد" تولید سیمای مرکز ایلام در دو بخش صاحب تندیس و دیپلم افتخار شد.

بنابراین گزارش، در بخش بهترین تصویربرداری فیلم مستند، از میان شش کاندید دریافت جایزه، مهدی نورمحمدی و محمود منصوری برای فیلم "حیات در رگ های سرد" موفق به دریافت دیپلم افتخار و مبلغ 20 میلیون ریال شدند. همچنین فتح الله امیری کارگردان این مستند در بخش بهترین کارگردانی از میان پنج فیلم راه یافته به بخش پایانی به عنوان بهترین کارگردان معرفی و تندیس جشنواره و مبلغ 50 میلیون ریال به وی اهدا شد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 22 مهر ماه در پردیس ملت آغاز به کار کرد و شامگاه 27 مهر ماه با برگزاری مراسم اختتامیه در تالار وحدت و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

alt