سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پایان ماه میهمانی خدا با عیدانه - صفحه محتوایی خبر

 

 

پایان ماه میهمانی خدا با عیدانه

پایان ماه میهمانی خدا با عیدانه

 

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، ویژه برنامه های متنوعی برای عید سعید فطر در نظرگرفته است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:  «عقیق» ویژه برنامه شبکه استانی سیمای جهان بین به مناسبت عید فطر است که با بخش هایی مختلف و جذاب به شادباش این عید بزرگ مسلمانان می پردازد.
این برنامه در بخش های مولودی خوانی، کارشناس مذهبی، موسیقی تصاویر شاد متناسب با حال و هوای عید، شعرخوانی یکی از شعرای هم استانی، گزارش، گفتار متن و مطالب موضوعی مجری در روز عید فطر از ساعت 10 صبح به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی، کارگردانی یزدان کیانی و با اجرای احمد باقری از سیمای جهان بین پخش می شود.
همچنین سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد شبانه به استقبال عید سعید فطر می رود. این برنامه ترکیبی نمایشی، ویژه ایام خجسته عید فطر به مدت 6 شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند. اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش های جذاب و متنوع از مشاغلی که در ایام عید پرکارترند مانند گل فروشی و شیرینی فروشی ها، شعبده بازی، معما و چیستان و گفتگو با مسافرانی که این استان را برای سفر انتخاب کرده اند بخش های این برنامه هستند.
این جنگ زیبای شبانه از شب عید سعید فطر در شش ویژه برنامه به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی و اجرای جلیل رضوی و فخری قائدی از ساعت 21 به مدت 75 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.
«عیدانه» هم عنوان ویژه برنامه رادیویی است که به مناسبت عید فطر به مدت دو روز از ساعت18:30 به مدت 120 دقیقه از شبکه استانی صدای این مرکز پخش می شود.
گفتار موضوعی، مصاحبه و گفتگو، کارشناس، ارتباط با سایر مراکز استانی، ترانه های شاد محلی و مرتبط با عید، اشعار و احادیث، گزارش از مراسم شادی و مجالس عقد و عروسی در این ایام، گفتگو با شاعران هم استانی و آشنایی با آداب و رسوم کشورهای مختلف در عید فطر بخش های این برنامه را تشکیل می دهند.
«عیدانه» به تهیه کنندگی سمیه علایی و لیلا بابایی، گزارشگری عقیل عباسی و کبری جمشیدیان  و گویندگی سمیه علایی و جعفر زمانی همزمان با عید بزرگ فطر لحظات شادی را برای شنوندگان رقم می زند.