سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

پایان ماه میهمانی خدا با عیدانه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

پایان ماه میهمانی خدا با عیدانه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری

پایان ماه میهمانی خدا با عیدانه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری


 صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، با ویژه برنامه های متنوعی به استقبال عید سعید فطر می رود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه شبکه استانی سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد «عیدانه» عید سعید فطر را گرامی می دارد، گفت: این برنامه، ویژه ایام خجسته عید فطر به مدت دو شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.
دکتر افشارنیا افزود: اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، موسیقی تصویر، میان برنامه، گزارش های جذاب و متنوع مردمی، گفتگو با مسافرانی که این استان را برای سفر در این ایام انتخاب کرده اند و پیامک های مردمی بخش های برنامه «عیدانه» هستند و این جنگ زیبای شبانه در دو ویژه برنامه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای ابوالفضل هادی پور، فخری قائدی و زهرا طاهری از ساعت 21 به مدت75 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.
وی پوشش تصویری نماز عید فطر در شهرکرد، پخش میان برنامه های شاد و متنوع، موسیقی تصاویر زیبا و تله فیلم را از دیگر برنامه های سیمای جهان بین به مناسبت عید فطر بیان کرد.
مدیرکل صدا و سیمای استان به ویژه برنامه رادیو جهان بین با عنوان «ندای فطرت» در روز عید فطر اشاره و خاطرنشان کرد: این برنامه به تهیه کنندگی زهرا اردستانی و گویندگی زهرا خنکداری همزمان با این عید بزرگ مسلمانان، لحظات شادی را برای شنوندگان رقم می زند و از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.
آقای افشارنیا افزود: گفتار موضوعی، مصاحبه و گفتگو، کارشناس، اعمال روز عید فطر، ترانه های شاد محلی و مرتبط با عید، معرفی توانمندی ها و قابلیت های گردشگری استان، ارتباط تلفنی با هواشناسی، پلیس راه و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای راهنمایی مسافرانی که در تعطیلات به چهارمحال و بختیاری سفر کرده اند و آشنایی با آداب و رسوم مردم استان در عید فطر بخش های این برنامه را تشکیل می دهند.
وی تهیه و پخش گزارش های شاد خبری متناسب با حال و هوای عید سعید فطر و آداب و رسوم عید، پوشش نماز عید فطر در شهرکرد با استقرار دو گروه خبری، انعکاس رسانه ای نماز عید در تمام نقاط استان که نماز برگزار می شود و همچنین تولید و پخش گزارش های خبری با محوریت معرفی جاذبه های گردشگری استان به منظور جذب مسافران عید فطر به مناطق دیدنی استان را از اقدامات معاونت خبر مرکز به این مناسبت بیان کرد.
مدیرکل مرکز با اشاره به فعالیت های معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان به مناسبت عید فطر؛ تولید و انتشار ویدئو، پوستر و پادکست، معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و بارگذاری و انتشار محتوای تولیدی در کلیه بسترهای وب سایت مرکز، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه را از اقدامات این معاونت برشمرد.