سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

پایتختی ها مهمان زنده رود می شوند - صفحه محتوایی خبر

 

 

پایتختی ها مهمان زنده رود می شوند

این برنامه که روزهای جمعه و همچنین اعیاد و مناسبت های مذهبی از ساعت 9 تا 12ازشبکه اصفهان روی آنتن می رود جمعه 23 فروردین ازشبکه شما پخش می شود.

تهیه کننده برنامه زنده رود در گفتگو با روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما گفت: این برنامه دارای بخش های متنوعی همچون معرفی نقاط جذاب و دیدنی شهرستانها و دعوت از میهمانان فرهیخته استان همچون اساتید علمی دانشگاه و حوزه است. حضور میهمانان هنرمند همانند بازیگران عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون نیز از جمله بخش هایی است که بیشترین بینندگان را به خود اختصاص می دهد. وی افزود: پخش موسیقی و اجرای خوانندگان مورد علاقه مردمی و همچنین برنامه های تولیدی متناسب با ایام ازدیگر بخش هایی است که بر جذابیت برنامه پربیننده زنده رود افزوده است.

معصوم زاده ابراز داشت: علیرضا خمسه، احمد مهران فر و لیندا کیانی بازیگران مجموعه تلویزیونی پایتخت از جمله میهمانان ویژه برنامه این هفته برنامه زنده رود هستند.

وی ادامه داد: در این برنامه دکتر دلاوری کارشناس روانشناسی برنامه نیز در خصوص چگونگی برنامه ریزی در سال جدید مباحثی را عنوان خواهد کرد. وی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای این برنامه بر عهده احسان کرمی است که در محوطه سرسبز صدا و سیمای مرکز اصفهان به روی آنتن می رود.

alt