جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پخش آخرین ساخته تلویزیونی جواد مزدآبادی از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش آخرین ساخته تلویزیونی جواد مزدآبادی از شبکه شما

فیلم های تلویزیونی «درخت محبوب من» و «تلسکوپ» تولید صدا و سیمای مراکز گیلان و آذربایجان شرقی 5 شنبه و جمعه این هفته از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله فیلم «درخت محبوب من» به کارگردانی و نویسندگی علیرضا سمیعی و تولید سیمای مرکز گیلان 15 اسفند ساعت 23 از شبکه «شما» پخش می‌شود.

«درخت محبوب من» روایتی از زندگی دانیال پسر جنگل‌بانی است که پس از چندین سال دوری از وطن به محل زندگی دوران کودکی خود بازگشته و خاطرات کودکی‌اش زنده می‌شود.

عوامل تولید فیلم «درخت محبوب من» شامل اسماعیل مقصودی تهیه کننده، علیرضا  سمیعی نویسنده و کارگردان و اسماعیل بادروج تصویربردار و ... است.

حسین توشه، فرهاد بشارتی، ساقی زینتی، عسل ارباب‌زاده، ایمان موزن و رحیم سلطانی بازیگران تله فیلم مذکور هستند.

فیلم تلویزیونی «تلسکوپ» با بازی رامین راستاد، مختار سائقی، افشین سنگ چاپ، حشمت آرمیده، شهرام خزرائی، رضا ناجی و ابراهیم آبادی، جمعه 16 اسفندماه ساعت 13 از شبکه شما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سهراب مردی معتاد است که درآشپزخانه یک اداره کار می‌کند. همسرش فریده به دلیل اعتیاد همسر از او جدا و خود سرپرستی دختر کوچکشان هستی را به عهده گرفته است. روزی هستی به محل کار پدر آمده و از او می‌خواهد تا تلسکوپی برای او بخرد، چرا که قرار است در نیمه شب رویدادی فضایی رخ دهد که هرچند یک بار صورت می‌گیرد. از این پس سهراب برای اثبات پدری خود به دخترش تلاشش را برای تامین هزینه تلسکوپ آغازمی کند، سرانجام او....

فیلم تلویزیونی «تلسکوپ» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی آرش زینال خیری از تولیدات سال جاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی است.

alt

alt