جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پخش برنامه های سوم خرداد از صدا و سیمای خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش برنامه های سوم خرداد از صدا و سیمای خراسان جنوبی

پخش برنامه های سوم خرداد از صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر برنامه های متنوعی از دوربین و صدای شبکه خاوران  به روی آنتن می رود .

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،  برنامه «ماه مهربانی» از سیمای مرکز خراسان جنوبی  به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور « محمد حسین ناظری» رزمنده هشت سال دفاع مقدس مهمان برنامه با موضوع فتح خرمشهر ،زمینه و نتایج این عملیات  و نقش شهدا در دفاع مقدس در زندگی های امروزه و گفتگو در خصوص راهکاری جدید معرفی شهدا با شیوه نوین برای نسل چهارم انقلاب می پردازد .

این برنامه  ساعت 18:00 به تهیه کنندگی« احمد نیک فرجام » و اجرای«علیرضا کوچی» تولید و پخش می شود.

پخش زنده ارتباط با مرکز خرمشهر از محل مسجد جامع خرمشهر  از ساعت 11:20 سوم خرداد ماه ، نیز از برنامه های سیمای خاوران است.

مستندهای «بچه های گردان مالک اشتر »، «سی و سه روایت از خرمشهر» ،«خاطره جاری است» و فیلم های سینمایی «پوتین» و «سما در آتش» نیز از سیمای استانی پخش می شود.

رادیو خراسان جنوبی نیز با پخش گلبانگ پیروزی در ساعت 11صبح روز سوم خرداد به مناسبت آزادی خرمشهر ، پخش برنامه های مناسبتی این روز را آغاز می کند.

پخش آنونس های حماسی ، سرودها و ترانه های حماسی در برنامه ها و فواصل پخش صدا به مناسبت آزادی خرمشهر و حضور مسئولان سپاه استان در برنامه رادیویی «رادیو شب»، پخش تلفن ها و پیامک های مردمی در خصوص آزادی خرمشهر در برنامه های «صبح شرقی»، «شهر یار » و «رادیو شب» از جمله برنامه های مناسبتی این روز از رادیو خراسان جنوبی است.

ارتباط تلفنی با سپاه و بسیج در برنامه های صبحگاهی و عصرگاهی و شبانگاهی به مناسبت سوم خرداد با هدف معرفی برنامه های استان در این روز در برنامه «صبح شرقی» و پخش برنامه های تامینی ارسالی از اداره کل صدای استانها از دیگر برنامه های رادیو خراسان جنوبی در این روز است.