سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

پخش تله فیلم " حکم مادری " از شبکه ی شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش تله فیلم " حکم مادری " از شبکه ی شما

پخش تله فیلم

 

تله فیلم " حکم مادری " از تولیدات صدا و سیمای مرکز گلستان، از شبکه ی شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این تله فیلم بر اساس معضلات اجتماعی کودکان کار به کارگردانی سیامک صرافت و تهیه کنندگی ابراهیم امیرخانی، جمعه 15 اسفند ساعت 13:30 از شبکه ی شما تقدیم بینندگان همیشه همراه می شود.

حکم مادری  داستان یک خانواده سنتی است که پدر خود را بر اثر یک مریضی از دست داده و برای بدهی های پدر و خرج زندگی، پسر خانواده مجبور به کار کردن میشه و تو گروه کودکان کار به عنوان امین گروه انتخاب میشه و در این فاصله پولی بهش داده میشه که توی بانک بزاره که این پول ازش دزدیده میشه و از کودکان کار اخراج میشه، مادر خانواده ناراحتی قلبی داره و باید عمل شود، ادامه داستان و...

ارسلان قاسمی، لیدا عباسی، حسن اسدی، آذین احرامی، اشکان آبگون، رهام جعفر قلی خانی، علی فرهادی و 30 بازیگر از استان گلستان که تک سکانس هستند و شقایق زمانی و روحینا نیشابوری بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

حکم مادری به نویسندگی سمیرا شجاعی و سیامک صرافت، مدیر تصویربرداری مجید طرقی، مدیر صدا هادی بهشتی، طراح گریم جلال امیری مرند، طراح صحنه و لباس مسعود اوستی، دستیاریک کارگردان و برنامه ریز سمیرا شجاعی، دستیار دو کارگردان علی اصغر یوسفیان، تدوین سمیرا شجاعی و قاسم خدا بنده لو، منشی صحنه سمیه مظفری و مدیر تولید وحید میر منافی می باشند.