سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

پخش "تنهای تنهای تنها" به حوزه هنری رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش "تنهای تنهای تنها" به حوزه هنری رسید

پخش فیلم «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی‌پور را سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برعهده گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این فیلم که در جشنواره فیلم فجر امسال به عنوان پدیده جشنواره از سوی منتقدان و مردم شناخته شد قرار است توسط پخش کننده آن یعنی حوزه هنری در زمان مناسبی و به بهترین شکل ممکن اکران شود.

احسان عبدی‌پور کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» دراین‌باره گفت: پخش این فیلم توسط حوزه هنری درواقع عرضه یک کالای فرهنگی توسط مرکز فرهنگی‌تری است و طبیعتا مسئولان حوزه، انتظار و توقع یک فیلم تجاری و گیشه‌ای را از این فیلم ندارند و تمام آنچه که یک فیلم فرهنگی برای اکران نیاز دارد را در اختیار فیلم قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: من به دوستان حوزه هنری گفتم که طبق ذات خود فیلم با آن رفتار کنند و به نظرم «تنهای تنهای تنها» فیلم ساده و بی‌ادعا وهنری است که در لاینی جدا از کارهای تجاری و....باید به آن توجه شود. به گفته احسان عبدی‌پور حوزه هنری یکی از پخش کننده‌های خوب فیلم در سینمای ایران است و یکی از پخش‌کننده‌های مطرح در کل سینمای ایران محسوب‌ می‌شود و پخش کننده‌ای بسیار مناسب برای اکران اینگونه فیلمها محسوب می‌شود.

alt

کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» افزود: هم‌اکنون حوزه هنری از معدود جاهایی است که به سینمای دارای اندیشه توجه ویژه‌ای دارد، رویکردی که ما کمتر دربین بخش خصوصی سینمای‌ایران شاهد آن هستیم.

وی تاکید کرد: من قصد داشتم فیلم را در زمانی که مد نظرم بود اکران کنم ولی دوستان و کارشناسان در حوزه هنری من را متقاعد کردند که درزمان دیگری که بسیار به نفع فیلم هست آن را اکران کنند. هم اکنون اکران کردن یک فیلم بسیار سخت شده و مثل ارنج کردن یک تیم فوتبال دقت زیادی را می‌طلبد.

عبدی پور با اشاره به استقبال بسیار خوب مردم از فیلم «تنهای تنهای تنها» گفت: استقبال از این فیلم به گونه‌ای بود که سانسهای ویژه وصف‌های زیادی برای این فیلم تشکیل شد و در شهرهای بزرگ کشور هم استقبال خوبی از این فیلم کردند و امیدوارم با حمایت حوزه هنری این فیلم اکران بسیار خوبی در تهران و شهرستانها داشته باشد.