اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

صفحه اصلی

 

 

تازه هاي صدا

برنامه ایران سر بلند از تولیدات صدای...
برنامه در مسیر روشنی یکشنبه ها ساعت...
برنامه ميزگرد هفته ويژه انتخابات در...
آرشیو RSS

تازه هاي سيما

مستند برای اقدام زوایای مختلف و...
ویژه برنامه تلویزیونی" ملت اراده سی "...
ما در حال حاضر در قرن بیست و یکم قرار...
آرشيو RSS

تازه هاي خبر آرشيو

مهمترين اخبار

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به همراه قائم مقام ، معاونان ، مشاوران ، مدیران و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی از پشت صحنه و روند تولید سریال طنز «آجی بال » بازدید کردند.
دیدارمدیرکل مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری
مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
در سمنان " جاده لغزنده " است
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این تله فیلم در راستای سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده ، به تهیه کنندگی احمد خراسانی و کارگردانی روح الله فخرو در شهرستان سمنان تصویر برداری شده است .

گزارش آرشیو

پوشش تصویری یکی از مهمترین رویداد فرهنگی کشور با همت صدا و سیمای مرکز البرز
صدا و سیمای مرکز البرز با تولید و پخش 547 دقیقه برنامه در روز برگزاری بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز که یکی از بزرگترین رویداد فرهنگی کشور بود را به تصویر کشید.
25هزار دقیقه با اربعین حسینی
صداو سیمای مرکز ایلام با تولید و پخش بیش ازبیست وپنج هزار دقیقه برنامه و برقراری 4هزار دقیقه ارتباط زنده با شبکه های سراسری و بین المللی ،راوی ثابت قدم بزرگترین راهپیمایی شیعیان دنیا بود.
جشنواره انار در شبکه های فارس و شما تماشایی شد
شبکه فارس که تلاش دارد در بین مردم و با مشارکت مخاطبان برنامه سازی کند و پتانسیل های فراوان فارس را درمعرض شنیدن ودیدن همگان قراردهد، صبح روز پنجشنبه 29 مهرماه یکی از زیباترین جلوه های تصویری مردم فاروق از بخش سیدان شهرستان مرودشت را در حضور ایران...
آرشيو

یادداشت

نمایش توانمندی‌های یک ملت در «ایران ما»
برنامه تلویزیونی «ایران ما» که از شبکه شما هر روز از ساعت ١٠:٣٠ به مدت یک ساعت به صورت زنده پخش می‌شود، به موضوع اقتصاد مقاومتی می‌پردازد.
شبکه‌های استانی، زبان گویای مردم بحران‌زده
این روزها خبرهای نگران‌کننده‌‌ای از استان‌های مختلف کشورمان مخابره می‌شود؛ سیل در شرق، گرد و غبار در جنوب و غرب، برف و کولاک در شمال و باران و رگبار شدید در جنوب. و در این بین مشکلات زیرساختی‌، کمبودها و عقب‌ماندگی‌های چند ده ساله و آماده نبودن برای...
بسیج در زمانه ما
تشکیل بسیج یا همان ارتش 20 میلیونی را که امام از آن یاد می‌کرد در راستای تشکیل «نهادهای بسیج‌گر» که همه انقلاب‌ها فارغ از ایدئولوژی‌های حاکم بر آن شکل داده‌اند، می‌توان متصور شد. بنابراین اهداف اولیه از تشکیل بسیج را باید در راهبردها و تاکتیک‌های...
آرشیو

تولیدات موسیقی

  • عنوان اثر : انتخابات
  • خواننده : کردعلیوند
  • تنظیم کننده : منوچهر رحمتی
  • مدت زمان : 02:38
آرشیو خبرخوان

اوقات شرعي

04:50:11 اذان صبح
06:22:19 طلوع آفتاب
13:03:00 اذان ظهر
19:44:16 غروب آفتاب
20:02:12 اذان مغرب
اوقات به افق :