جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پخش جشن های مردمی دهه فجر شهرستانها در قالب برنامه " انقلابیمیز" - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش جشن های مردمی دهه فجر شهرستانها در قالب برنامه " انقلابیمیز"

پخش جشن های مردمی دهه فجر شهرستانها در قالب برنامه

 

همزمان با دهه مبارک فجر و برگزاری جشن های مردمی چهل و یکیم بهار آزادی، صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه ریزی لازم را بمنظور ضبط و پخش این جشن ها در شهرهای مختلف استان انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت معاونت امور استان ها، سیمای مرکز زنجان در قالب7 برنامه، این جشن ها را در هفت شهرستان استان پوشش می دهد . برنامه انقلابیمیز سیما به تهیه کنندگی حسین اسماعیلی از ساعت 23:30 هرشب بمدت 55 دقیقه پخش می شود  و با آیتم های متنوعی مانند بیان خدمات نظام اسلامی از زبان مسئولین شهرستانی، خاطره گویی انقلابیون، معرفی نخبگان و جوانان موفق، موسیقی محلی و انقلابی و مسابقه، همچنین توانمندی های شهرستان ها، میهمان بینندگان شبکه اشراق است.

معاونت صدا نیز در برنامه ای مشابه با تهیه کنندگی فریدون صفری ضمن حضور در 7شهرستان استان، برنامه های جشن فجر را ضبط و از شبکه استانی صدا به سمع شنوندگان می رساند.

معرفی ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهرستانها؛ بیان خدمات مختلف نظام اسلامی ، سخنرانی ائمه جمعه، سرودهای انقلابی، معرفی نخبگان و جوانان برتر و ... از جمله آیتم های این برنامه است که تاپایان دهه مبارک فجر از ساعت18:15 بمدت45 دقیقه همراه شنوندگان صدای مرکز زنجان خواهد بود.