سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پخش رادیو زنجان شبانه روزی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش رادیو زنجان شبانه روزی شد

در مراسم آغاز پخش 24ساعته شبکه استانی صدای مرکز زنجان، مدیرکل مرکز با تبیین اهمیت رسانه رادیو، پوشش کامل شبکه استانی صدای مرکز زنجان را رویدادی مهم و حائز اهمیت در عرصه خبر و اطلاع رسانی دانست و اضافه کرد: رادیو زنجان از امروز 24 ساعته شد و فعالیت های خود را ظرف یک سال و نیم گذشته  از 12ساعت به 24 ساعت رساند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این خصوص گفت: رادیو زنجان با برنامه ریزی های جدید، 50 عنوان برنامه در زمینه های مختلف به روی آنتن خواهد برد.

مرتضی صفری افزود: فرستنده های افتتاح شده رادیویی از امروز این امکان را هم برای زنجانی ها و همه مسافران فراهم می کند که صدای 10 شبکه سراسری رادیویی fm را در محورهای اصلی استان و بویژه آزاد راه زنجان – قزوین  و زنجان – تبریز بدون هیچ مشکلی دریافت کنند.

سردار کرمی _ فرمانده سپاه انصار المهدی استان - در این مراسم با اشاره به شکست انواع دسیسه های دشمن در به زانو در آوردن ایران اسلامی، جنگ نرم و هجمه فرهنگی را آخرین شکل تهاجمی دشمن به مرزهای فکری و عقیدتی مردم ایران دانست و افزود: امروز سلاح دشمن نامرئی است که همان امواج شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی می باشدتا شکست فیزیکی دشمن در هجوم نظامی به این آب وخاک را جبران نماید.

وی با تاکید بر آمادگی و دانش مواجهه و مقابله با این شکل از هجوم دشمن، گسترش شبکه ها و تنوع برنامه های صدا و سیما را پر اثر ترین راهکار مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و همگان را به حمایت از افسران جنگ نرم در رسانه ملی فراخواند.

 امروز همچنین درگرامیداشت هفته دفاع مقدس از کلیپ دفاع مقدس غواصلار با عنوان ساحل هشتم که تولید صدا و سیمای مرکز زنجان است رونمایی شد. 

alt

alt