جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پخش زنده تجمع ۹ دی از صداوسیمای مرکز قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش زنده تجمع ۹ دی از صداوسیمای مرکز قزوین

پخش زنده تجمع ۹ دی از صداوسیمای مرکز قزوین

 

صداوسیمای مرکز قزوین امروز حماسه ی حضور مردم انقلابی استان را در تجمع 9 دی بصورت زنده منعکس کرد.

بگفته ی آقای معصومی فر صداوسیمای مرکز قزوین گروه های برنامه ساز این مرکز از صبح امروز با حضور در خیابان شهدا بعنوان محل تجمع 9 دی دوربین و تجهیزات فنی ـ رسانه ای خود را برای انعکاس حضور گسترده مردم انقلابی استان در 4 نقطه ی خیابان شهدا مستقر کردند.

آقای معصومی فر افزود: صداوسیمای مرکز قزوین دراین تجمع با بهره گیری از تجهیزات فنی همچون واحد سیار، فرستنده ی (اس.ان.جی) و سامانه ی ارتباطی (فور.جی) و همچنین برقراری ارتباط زنده با استودیوی برنامه ی رادیویی «روز امتحان» و برنامه ی تلویزیونی «راه روشن» و همچنین ارتباط زنده با بخش خبری سیمای مرکز قزوین شور و نشاط مردم انقلابی استان را در حمایت از رهبری انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسانه منعکس کرد.

وی بیان داشت: دو تیم گزارشی رادیو قزوین و گروه های خبری هم با حضور در بین مردم و گرفتن مصاحبه های مردمی کلام و گفتار مردم را در حمایت از انقلاب اسلامی و پاسخگویی به یاوه ی گویی های دشمنان انقلاب برای پخش از سیما و صدای مرکز قزوین ضبط نمودند.

آقای معصومی فر تصریح کرد: برنامه های امروز صداوسیمای مرکز قزوین به موضوع 9 دی ماه و حماسه ی حضور مردم در این روز به یاد ماندنی می پردازد که تا شامگاه امروز ادامه دارد.