جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پخش زنده حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش زنده حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر

پخش زنده حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر

 

برای اولین بار و در یک عملیات ویژه رسانه ای ، حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر بصورت زنده پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اعلام این خبر و اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستان های استان بوشهر گفت: روز دوم اسفند و در یک عملیات ویژه رسانه ای روند برگزاری انتخابات از 15 نقطه و از همه شهرستان های استان بوشهر بصورت زنده از صدا و سیما پخش می شود.

وی افزود: علاوه بر مرکز شهرستان ها، در بوشهر نیز 5 نقطه انتخاب و مردم همیشه در صحنه و انقلابی بصورت زنده و مستقیم در جریان برگزاری انتخابات قرار می گیرند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود 50 هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت: از این میزان پخش برنامه 27 هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما ، 20 هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه مکتوب تصویری ، 3 هزار دقیقه در حوزه های خبر ، فضای مجازی و شعر و موسیقی در گستره استانی ، ملی و فراملی انعکاس می یابد.

سید حسین ناظر رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در استان بوشهر افزود: این فعالیت های رسانه ای حاصل پشتوانه فکری بیش از 50 پرسشگر و افکار سنج اجتماعی ، هیئت های اندیشه ورز دانشگاهی و حوزوی ، سازمان های مردم نهاد و ستادها و هیئت های اجرایی ، نظارتی ، بازرسی و قضایی استان بوشهر است.