سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی بم در شبکه استانی و شبکه های سراسری - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی بم در شبکه استانی و شبکه های سراسری

پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی بم در شبکه استانی و شبکه های سراسری

 

امسال عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی بم در شبکه استانی و شبکه های سراسری بصورت زنده پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان، مدیر کل مرکز گفت: امسال عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی در بم همانند سالهای قبل از صدا وسیما مرکز کرمان و شبکه های سراسری بصورت زنده پخش خواهد شد.

علی رمضانی به همراه معاونین برای هماهنگی و برنامه ریزی  پخش مستقیم مراسم تاسوعا وعاشورا حسینی ازشبکه های سراسری  در جمع مسئولان شهرستان و هیئت های بم حضور یافت و گفت : عزاداری مردم بم نماد عزاداری استان و کشور میباشد.

وی از برگزاری باشکوه مراسم تاسوعا و عاشورا حسینی سال های قبل مردم بم قدر دانی کرد و گفت : صداوسیما ی مرکز کرمان آمادگی دارد علاوه بر عزاداری تاسوعا و عاشورا سخنرانی هارا نیز پوشش دهد و بازتاب خوبی خواهد داشت .

علی رمضانی از راه اندازی استودیو و رادیو شهری در شهرستان بم خبر داد و افزود: شهرستان بم با توجه به ظرفیت های بزرگ در زمینه گردشگری و محصولات کشاورزی قابلیت رادیو شهری و استودیو را دارد.

مدیر کل صداوسیما مرکز کرمان از استاندار کرمان در برگزاری جمع خوانی قرآن کریم قدردانی کرد و گفت: با همکاری استاندار و صدا وسیما مرکز کرمان جمع خوانی قران کریم امسال رتیه اول کشوری را در کشور کسب کرده است.