سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

پخش زنده مراسم لیالی قدراز شبکه استانی مرکزیزد - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش زنده مراسم لیالی قدراز شبکه استانی مرکزیزد

پخش زنده مراسم لیالی قدراز شبکه استانی مرکزیزد

 

در آستانه ی لیالی قدرشبکه استانی مرکزیزد با پخش زنده مراسم شب های قدر روزه داران وشب زنده داران مردم داارالعباده راهمراهی می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزیزد شبکه تابان و رادیو یزد درشب‌های قدرتلاش خواهند کرد با ارائه برنامه‌های زنده و تولیدی ساعات پر باری را برای مخاطبان رقم بزنند.

شبکه تابان مراسم ویژه احیاء شب نوزدهم را از امامزاده سید جعفرمحمد و شب بیست ویکم را از امامزاده جعفر و شب بیست وسوم را ازمسجد امام حسین (ع) واقع در خیابان انقلاب برروی آنتن می برد.

همچنین شبکه تابان با پخش زنده مراسم شب ها ی قدرشامل دعای جوشن کبیر، مراسم قرآن به سرگرفتن ،مناجات و راز ونیاز به درگاه خداوند متعال،عزاداری به مناسبت شهادت مولای متقیان علی(ع) و با حضورکارشناسان مذهبی درسیمای مرکزیزد و با ارتباط با برنامه باران توئی حال وهوای شب های قدر راپربار می کند.

رادیو یزد نیزهم زمان با فرارسیدن شب های قدر و ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت علی(ع) مراسم احیاء را بصورت زنده به سمع شنوندگان می رساند.

ویژه برنامه های شب قدرشامل بخش هایی همچون دعای جوشن کبیر، مداحی، گزارش مردمی وپخش عزاداری های مردم ازنقاط مختلف استان درسه شب قدراز ساعت22:00  تا 3 بامداد دررادیو یزد تولید و پخش خواهد شد.