سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

پخش زنده مسابقات بین‌المللی بسکتبال از شبکه‌ اشراق - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش زنده مسابقات بین‌المللی بسکتبال از شبکه‌ اشراق

پخش زنده مسابقات بین‌المللی بسکتبال از شبکه‌ اشراق

 

با استقرار واحد سیار تلویزیونی، واحدsng و مایکروویو، اولین تورنومنت بینالمللی بسکتبال استان، بهصورت زنده از شبکه ورزش، شبکه اشراق و شبکه استانی صدای مرکز زنجان پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان این مسابقات تا 29 تیرماه امسال، ادامه خواهد داشت و  تیمهای ملی نوجوانان و جوانان ایران، تیم ملی نوجوانان قطر، تیم ملی نوجوانان سوریه و یک تیم از استان زنجان در این رقابتها حضور دارند.

عصر سه‌شنبه 25 تیر، تیم‌ ملی جوانان ایران و سوریه، ساعت 17 و تیم‌های ملی نوجوانان ایران و قطر  ساعت 19 و در روز چهارشنبه 26 تیر، نیز تیم‌های قطر و سوریه از ساعت 17 به مصاف هم می‌روند و تیم‌های زنجان و تیم ملی نوجوانان نیز در همین ساعت بایکدیگر به رقابت میپردازند.

در روز چهارم رقابت‌ها، پنجشنبه نیز تیم‌های ملی نوجوانان ایران و سوریه به مصاف هم میروند و از ساعت 19 نیز تیم زنجان به مصاف تیم ملی جوانان ایران خواهد رفت.

روز جمعه که روز پایانی رقابت‌ها است نیز از ساعت 17 تیم ملی جوانان ایران به مصاف تیم ملی نوجوانان ایران رفته و از ساعت 19 تیم زنجان به مصاف قطر می‌رود.

پخش زنده اولین دیدار بین تیمهای ملی نوجوانان ایران و تیم استان زنجان شامگاه دوشنبه 24 تیرماه از شبکه اشراق با اقبال گسترده بینندگان مواجه شد.