جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پخش سریال بازگشت از شبکه آی فیلم - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش سریال بازگشت از شبکه آی فیلم

پخش سریال بازگشت از شبکه آی فیلم

 

سریال گذشته ای در آینده به نام "بازگشت" به  کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری کاری از شبکه استانی صدا و سیمای گلستان در 13 قسمت 40 دقیقه ای  از جمعه 4 اسفند ماه ساعت 23:00 از شبکه آی فیلم پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، همچنین تکرار این سریال ساعت های 7 و 15 روز بعد به سمع و نظر بینندگان از همین شبکه خواهد رسید.
این سریال داستان شخصی به نام سعید شریفی مستندساز جانبازی است که در زمان جنگ فیلم های مستند می گرفته و در سال های آخر جنگ او به اسارت دشمن در آمده است، او بعد از آزاد شدن با همسر امیرحسین یکی از دوستان همرزمش که شهید شده است ازدواج می کند .
سعید قبل از اسیر شدن خود نامه ای برای همسر یکی از همرزم های خود می نویسد که آن نامه هیچگاه به دست گیرنده نمی رسد، سال ها بعد در بازسازی ساختمانی در اهواز یک کوله پشتی از نامه پیدا می شود که پراز نامه های رزمنده های دفاع مقدس است که نامه ی سعید شریفی هم در بین آن نامه ها است.
حال این نامه در طول داستان زندگی سعید را دچار حوادثی می کند که باعث می شود سعید با حقایق گذشته ی خود روبرو شود و او به نگرشی از شخصیت خود برسد و ادامه داستان...
حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، امین گلستانه، قاسم زارع، مهران رجبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، و نسرین نکیسا بازیگران اصلی این سریال هستند.