جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

پخش سریال "پدرام و پدر بزرگ "از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش سریال "پدرام و پدر بزرگ "از شبکه شما

پخش سریال

 

سریال " پدرام و پدر بزرگ " به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی میرعابدینی کاری از شبکه استانی صدا و سیمای گلستان در ایام نوروز راس ساعت 9:00 از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز گلستان، این سریال در 13 قسمت 30 دقیقه ای با موضوع اجتماعی خانوادگی و مخاطب خاص کودک و عام در قالب یک ماجرای داستانی به معرفی آیین ها و آداب و رسوم اقوام گلستانی می پردازد.

همچنین، داستان از اینجا شروع می شود که پدر و مادر پدرام برای سفر تحقیقاتی به خارج از کشور رفته اند – پدرام از تهران به گرگان می آید تا تنها نباشد و تعطیلات نوروز را در کنار پدربزرگش سپری نماید. پدربزرگ باید صندوقچه ای را که میراث اجدادی آنها می باشد به نوه ی پسری اش یعنی پدرام بدهد. اما با فراموشکاری پدربزرگ صندوقچه مفقود شد، پدرام و پدربزرگ برای یافتن نشانی از صندوقچه به شهرهای مختلف استان سفر می کنند و در طول این سفر با ماجراهای جالب و دیدنی روبرو می شوند و...

مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردانی این سریال را امین شریفی، مدیرتصویر برداری حمید اسماعیل پور، مدیر تولید مرتضی ملک محمودی و بازیگران جمشید جهانزاده، کاظم افرندنیا، احمدرضا اسعدی، رامتین خدا پناهی، زهرا امامی و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و امین سیبانی و ...می باشند.