سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

پخش سری جدید " یه صبح تازه" از سیمای مرکز سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش سری جدید " یه صبح تازه" از سیمای مرکز سمنان

پخش سری جدید

 

به منظور  ایجاد شور و نشاط صبحگاهی،  سیمای مرکز سمنان سری جدید برنامه " یه صبح تازه" را  تهیه و پخش میکند .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،  این برنامه به تهیه کنندگی محمدرضا ولی نژاد کشتلی و کارگردانی هنری بهرام کمیجانی و کارگردانی تلویزیونی اسماعیل رمضانی با هدف ایجاد شور و نشاط در ساعات آغازین کار و تلاش صبحگاهی و فرهنگ سازی در زمینه های مسائل اجتماعی ، فرهنگی و زیست محیطی هر روز هفته به جز پنجشنبه و جمعه بصورت زنده از ساعت 7:50  الی 8:50  از سیمای مرکز سمنان پخش می شود.

در این برنامه شخصیتی بنام" عمو عوض " که در ظاهر مسئول آبدار خانه برنامه است، در فواصل برنامه با مجریان در مورد موضوع برنامه و یا مسائل و مشکلات روز جامعه  وارد بحث و گفتگو می شود و از زبان آنها با مسئولان صحبت میکند. بازیگر این بخش علیرضا نجم الدین از بازیگران پیشکسوت تئاتر و تلویزیون است که بیش از سی سال در این حرفه فعالیت دارد.

از ویژگی های دیگر " یه صبح تازه " اختصاص هر برنامه به نام یک شهید استان است که با قرائت زندگی نامه و بخش هایی از  وصیت نامه شهید برنامه متبرک می شود.

ورزش صبح گاهی، گزیده اخبار استان، کارشناس روانشناسی، حکایت های شنیدنی، کارشناس تغذیه ای، قرائت پیامک های مخاطبان ، گزارش هوا شناسی، سرودهای شاد صبح گاهی و ... از بخش های این برنامه هستند که با اجرای پرستو احمدی و جواد دربانی تقدیم مخاطبان سیمای مرکز سمنان می شوند.