جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پخش فیلمی در خصوص فاجعه سقوط ایرباس از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش فیلمی در خصوص فاجعه سقوط ایرباس از شبکه شما

فیلم های تلویزیونی « آبی عمیق » و « وقت خوب بودن » تولید صدا و سیمای مراکز خلیج فارس و قزوین 5شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « آبی عمیق » به کارگردانی حسن لفافیان، پنجشنبه 12 تیر ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود .

در خلاصه داستان آمده است: سال ها پیش امیر با مرجان ازدواج کرده و حاصل ازدواجشان دختری به نام رضوان بوده اما امیر قصد می کند برای زندگی به کشور امریکا برود، مرجان که مخالف این مساله بوده او را همراهی نمی کند و این مساله به جدایی آنها می انجامد. امیر در همان زمان می رود و مرجان با احمد که پیش از ازدواج دلبسته اش بوده ازدواج می کند. بیست سال می گذرد و امیر با یک واسطه رضوان را از وجود خودش مطلع می کند . این مساله رضوان را که تا به حال احمد را پدر واقعی خود می دانسته دچار آشفتگی روحی می کند.

فاطمه گودرزی، حبیب دهقان، بیوک میرزایی، حسین توشه، مهرانائل، علیرضا علیا در فیلم تلویزیونی «آبی عمیق» به تهیه کنندگی سیده فاطمه موسوی تولید مرکز خلیج فارس بازی کرده اند.

همچنین فیلم تلویزیونی «وقت خوب بودن» به کارگردانی قاسم انصاری و تهیه کنندگی هادی افشار، جمعه 13 تیر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم که در آن بازیگرانی همچون حبیب دهقان‏نسب، مهدی صبانی، مریم کاویانی ایفای نقش کردند آمده است: جوانی به نام محسن در حین خدمت مرتکب قتل همخدمتی خود می‏شود و در زندان به سر می‏برد. پدر و مادر محسن از دامادشان امیر که به شغل وکالت مشغول است می‏خواهند تا محسن را از مجازات اعدام نجات دهد، امیر به سراغ پدر شهروز سرباز مقتول می‏رود، اما پدرش به هیچ عنوان حاضر به رضایت نیست و قصاص را تنها عامل آرامش خود می‏داند، روایت داستان بازگشت به زمان گذشته ارتباط بین محسن (قاتل) و شهروز ( مقتول) را در دوران خدمت نشان می‏دهد.

فیلم تلویزیونی «وقت خوب بودن» تولید مرکز قزوین می باشد.  

alt

alt