سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پخش فیلم تلویزیونی " قشلاق آخر" از شبکه نمایش سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش فیلم تلویزیونی " قشلاق آخر" از شبکه نمایش سیما

پخش فیلم تلویزیونی

 

فیلم تلویزیونی " قشلاق آخر"  تولید سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری به مدت 92 دقیقه یکشنبه 10 دی ماه از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد .
 در این فیلم تلویزیونی خسرو پسر عشیره، دانش آموخته ی دانشگاه است. او اکنون با ازدواج با صنم دختر نشان کرده اش مخالف است. ماه بانو مادر خسرو و علی یار پدر صنم از این مسأله دلگیرند و کاکاخان بزرگ عشیره و عموی خسرو نیز ناراضی است. کاکاخان مهلتی یک روزه به خسرو می دهد و خسرو در مواجهه با دوستش که او نیز تن به ازدواجی عشیره ای داده است می شنود که باید خود را به دلش بسپارد. خسرو پس از سرآمدن مهلت یک روزه، موافقت خود را با ازدواج با صنم اعلام می کند، اما ...
زهرا سعیدی، مسعود شریف، حسین پهلوان زاده، سوده شرحی، علی مقصودی، سعادت همت زاده، عباس افشاریان از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم تلویزیونی نقش آفرینی کرده‌اند.
عوامل اصلی فیلم عبارتند از :تهیه کننده: سید اشرف طباطبایی، محمد جواد مرادی؛ نویسنده و کارگردان: ایمان افشاریان؛ مدیر تولید: منصور امامی؛ مدیر تصویربرداری: سینا کرمانی زاده؛ صدابردار: علیرضا نوین نژاد؛ دستیار اول کارگردان: معین شافعی؛ منشی صحنه: لیلا مربی؛ طراح صحنه و لباس: علی مربی؛ طراح گریم: عباس افشاریان؛ آهنگساز: حسین پیشکار.