جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

پخش مستقیم مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) از شبکه های کیش و سراسری - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش مستقیم مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) از شبکه های کیش و سراسری

پخش مستقیم مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) از شبکه های کیش و سراسری

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، مراسم عزاداری مردم شریف جزیره کیش در سوگ شهادت سید و سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) از شبکه کیش و شبکه های سراسری صدا و سیما و همچنین بخش های مختلف خبری پخش شد.

بر اساس این گزارش ، حوزه سیما بیش از 2030 دقیقه تولید برنامه و 130 دقیقه پخش زنده داشته است . مراسم شب تاسوعا در مسجد امام حسن مجتبی (ع) از شبکه های دو ، چهار ، پنج ، آموزش ، شما و قرآن سیما ، مراسم ظهر تاسوعا در مسجد خاتم الانبیاء از شبکه های دو ، چهار ، شما ، و قرآن  ، مراسم شب عاشورا از شبکه های های دو ، سه ، چهار ، پنج ، شما و قرآن ، مراسم ظهر عاشورا در مصلی بزرگ کیش از شبکه های یک ، دو ،سه ،  چهار ، پنج ، آموزش ، شما و قرآن سیما و شام غریبان در مساجد کیش از شبکه های سراسری بصورت مستقیم به روی آنتن رفت.

همچنین سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای قرائتی در محل مصلی بزرگ کیش به تعداد 8 برنامه 30 دقیقه ای از شبکه کیش ، آموزش و شما پخش گردید. نماز جماعت ظهر عاشورا نیز به امامت امام جمعه کیش و با حضور حضرت آیت الله سید احمد خاتمی بصورت مستقیم از شبکه کیش و شبکه های شما و آموزش پخش شد .

رادیو کیش با تامین بیش از 6 ساعت برنامه و تولید و پخش 10 ساعت برنامه زنده در دو نوبت صبح و عصر تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) با محتوای انعکاس عزاداری هیئات و دسته جات سینه زنی ، پوشش مستقیم نماز ظهر تاسوعا و عاشورا ، ارتباط مستقیم با شبکه های استانی و سراسری رادیو و... به تبیین اهداف سید الشهداء از قیام عاشورا پرداخت.