جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پخش مستندهای راه یافته به جشنواره تولیدات مراکز از شبکه مستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش مستندهای راه یافته به جشنواره تولیدات مراکز از شبکه مستند

پخش مستندهای راه یافته به جشنواره تولیدات مراکز از شبکه مستند


مستندهای راه‌ یافته به بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استان ها، از شنبه 13 مردادماه روی آنتن شبکه مستند می‌روند.
 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، با توجه به برنامه‌ریزی این معاونت مبنی بر پخش آثار راه یافته به بیست و یکمین جشنوراه تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز از شبکه‌های سراسری سیما، جدول پخش مستندهای تولیدی مراکز لرستان، ایلام، اردبیل، گلستان، همدان، فارس، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و مازندران از شبکه مستند سیما اعلام شد.
بر این اساس مقرر شده است این مستندها پس از اذان مغرب بین ساعت 20:15 تا 20:30 روی آنتن شبکه مستند بروند.
طبق جدول زمان‌بندی پخش مستندهای تولیدی مراکز، «رکورد» کاری از مرکز لرستان شنبه 13 مردادماه از شبکه مستند پخش می‌شود؛ روزهای دوشنبه و چهارشنبه این هفته هم به ترتیب مستندهای «آواها و نماها» تولید مرکز ایلام و «بایرام آیی» از مرکز اردبیل روی آنتن می‌روند.
شنبه هفته آینده یعنی 20 مردادماه نیز مستند «طعم زندگی» کاری از مرکز گلستان از شبکه مستند پخش خو.اهد شد و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه همان هفته نیز شاهد پخش مستندهای «نعمتی به نام کلزا» و «سرزمین کهن کوچ» از مراکز گلستان و لرستان خواهیم بود.
شنبه 27 مردادماه، مخاطبان شبکه مستند به تماشای مستند «گرون یعنی سوخت» کاری از مرکز همدان می‌نشینند و مستند «مازون شاعر قشقایی» از تولیدات مرکز فارس هم روز دوشنبه 29 مردادماه پخش می‌شود.
چهارشنبه 31 مردادماه زمانی است که برای پخش مستند «بخت سپید» از تولیدات مرکز آذربایجان غربی در نظر گرفته شده و روزهای شنبه و دوشنبه، سوم و پنجم شهریورماه نیز دو مستند «خون زمین» از مرکز خراسان رضوی و «ردپای گرگ» کاری از مرکز مازندران روی آنتن شبکه مستند می‌رود.
گفتنی است بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما، هفته نخست شهریورماه به میزبانی استانداری چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.