جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

پخش مینی‌ سریال «وقت صبح» در شب‌های قدر از شبکه یک - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش مینی‌ سریال «وقت صبح» در شب‌های قدر از شبکه یک


مینی سریال «وقت صبح» کاری از صدا و سیمای مرکز سمنان، طی شب‌های قدر از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، «وقت صبح» عنوان مینی سریالی است که در صدا و سیمای مرکز سمنان تولید شده و ماه محرم سال گذشته از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.
اینک و در شب‌های نورانی قدر، پخش مجدد این مجموعه در دستور کار قرار گرفته و از 23 اردیبهشت ماه، مینی سریال «وقت صبح» از همین شبکه پخش می‌شود.
داستان این سریال در مورد روحانی جوانی است که در معرض انتخاب بین دو جوان برای کمک به یکی از آن‌ها قرار می‌گیرد. قصد خیر او و تصمیمش تبعاتی در پی دارد که نگاه همسرش و مردم محل به او را دچار چالش می‌کند.
از ویژگی‌های «وقت صبح» می‌توان به روایت ملموس قصه، داستانی از دل اجتماع و همذات‌پنداری مخاطب با آن، توجه آدم‌ها به یکدیگر، ایجاز مناسب در پرداختن به صحنه‌ها و اتفاقات، کارگردانی خوب و تصویرسازی و روایت‌پردازی روان، واقع‌گرایی در داستان‌گویی و شخصیت‌پردازی، بیان قصه‌ای اخلاقی، ضرباهنگ مناسب، موسیقی برخاسته از فضای سنتی و 6 تیتراژ مجزا برای هر قسمت متناسب با قصه و در دل سکانس‌ها اشاره کرد.
جواد میرزا آقازاده کارگردانی این سریال را بر عهده داشته و همراه با عمار خطی، تهیه‌کننده آن هم بوده است.
کاوه خداشناس، نسرین نصرتی، کاظم هژیر آزاد، نگار حسن‌زاده، صدف بهشتی، سلمان خطی، محمد یگانه، پژمان یاوری، حسین صفریان، لی‌لی فرهادپور، پناه باقریان، آیسان والی، مریم یوسف، ابوذر ساعدی، محمودرضا فردوسی، محمودرضا جهان‌دیده، امین رنجبر، رهام جعفرقلی‌خانی و عزت الله جامعی ندوشن بازیگران «وقت صبح» هستند.
از دیگر عوامل این مجموعه می‌توان به امیر نعیم حسینی به عنوان نویسنده، مجید یزدانی در مقام مدیر تصویربرداری، نوید صالح‌زاده و حمید دلنوازی به عنوان آهنگساز و حمیدرضا سرپیران در مقام مدیر تولید اشاره کرد.
این سریال طی 6 شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.