جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پخش نمایش های رادیویی ویژه ماه مبارک رمضان از رادیو فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش نمایش های رادیویی ویژه ماه مبارک رمضان از رادیو فارس

پخش نمایش های رادیویی ویژه ماه مبارک رمضان از رادیو فارس

پخش نمایش های رادیویی ویژه ماه مبارک رمضان از رادیو فارس

گروه رادیویی بسیج رادیو فارس از روز اول ماه مبارک رمضان نمایش رادیویی یک آیه یک ماجرا را هر روز از ساعت 22 تا 22:30 تقدیم مخاطبان خود می کند.

این نمایش رادیویی در 30 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی خانم لیلا اسراری و کارگردانی آرش جمال الدینی و با هنرمندی هنرمندان رادیو فارس آرش جمال الدینی ، اسماعیل مرزبان ، علی محمد حسام فر ، صمد فرهنگ و جمشید فروزانی تهیه و اجرا می شود.

هر قسمت این نمایش رادیویی نام خاصی داد از جمله آبادگران ، آتش زیر خاکستر ، راهیان بهشت و حجاب ، چهره جان و .. است که موضوع اصلی نمایش به داستانی درخصوص فردی به نام هادی است که دچار تومور مغزی می شود و مادرش نذر می کند در صورت بهبودی در ایام ماه مبارک رمضان به عنوان خادم در یک مسجد قدیمی به مردم خدمت نماید که هر داستان اتفاقات خاص را دنبال می کند.

همچنین به مناسبت شعار سال نمایش های کوتاهی در 30 قسمت 5 دقیقه ای به نام های سایه همسایه ، تنهایی و .. در رادیو فارس تهیه شده که در ماه مبارک رمضان از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت17:10 تا 17:15  دقیقه از رادیو فارس پخش می شود.

داستان های این نمایش رادیویی هم به اتفاقاتی که برای دو نفر از کارکنان اورژانس در ماموریت های روزانه رخ می دهد بر می گردد.

این نمایش رادیویی هم به تهیه کنندگی محمدجواد حسن شاهی و کارگردانی آرش جمال الدینی تهیه وصدابردار سید هادی حسینی و نویسنده آسیه امام رضایی  و بازیگران این مجموعه آرش جمال الدینی ، علی محمد حسام فر،اسماعیل مرزبان ، مژده برزگر ،لیلا فاتحی ، اشکان فرهادی ، مهنوش رمضانی و صمد فرهنگ تدارک دیده شده است.