جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پخش ویژه برنامه های اربعین از صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش ویژه برنامه های اربعین از صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد

پخش ویژه برنامه های اربعین از صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد

 

ویژه برنامه های اربعین با عنوان "ندای رادیو اربعین"  و"مسیر عاشقی" از صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد تقدیم مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد ، سیمای استانی دنا برای روزهای منتهی به اربعین حسینی و روز بعد از اربعین علاوه بر پرداخت در برنامه های مختلف سیما ، ویژه برنامه ی مسیر عاشقی بصورت زنده و برنامه مرثیه بصورت ضبطی را از سیمای استانی دنا تدارک دیده است.

 ویژه برنامه مسیر عاشقی از روز دوشنبه تا روز چهارشنبه به مدت 60 دقیقه از ساعت 10:30 صبح پخش میشود و برنامه مرثیه هم در همین روزها ساعت 21 از شبکه دنا تقدیم مخاطبان می شود. در برنامه مسیر عاشقی تهیه کننده سعی کرده است که در بخش های مختلف و با حضور کارشناسان مذهبی به ترویج فرهنگ پیاده روی اربعین ومسائل مرتبط با این روز بپردازد.

همچنین ارتباط زنده تلفنی و تصویری با کاروان های پیاده روی و موکب های مسیر پیاده روی اربعین ، پخش مراسمات عزاداری ها  از سراسر استان ، پخش کلیپ های ویژه اربعین و پخش تصاویر ارسالی مخاطبان از پیاده روی اربعین و عزاداری ها از بخش های مختلف برنامه مسیر عاشقی است. تهیه کننده این برنامه سید احسان عادلی پور و مجری برنامه آقای سید عبدالعزیز تقی زاده است. 

سیمای استانی دنا همچنین در برنامه های روتین سیما از روز آغاز پیاده روی با کاروان ها وموکب های طول مسیر پیاده روی ارتباط زنده تلفنی و تصویری برقرار می کنند.

رادیو دنا نیز همزمان با آغاز پیاده روی اربعین حسینی ضمن پوشش این مراسم ویژه برنامه رادیو اربعین را تقدیم مخاطبان می کند . ویژه برنامه رادیو اربعین با ارتباط با موکب های مستقر در مسیر پیاده روی کاروان اربعین حسینی در استان های جنوب غربی و غرب کشور، ارتباط با گزارشگران مستقر در مسیر پیاده روی،پخش مستند از پیاده روی سال های گذشته، پخش نمایش هایی در این رابطه و گفتگو با کارشناسان مذهبی قصد دارد حال و هوای مخاطبان را حسینی کند. ویژه برنامه رادیو اربعین هر روز از ساعت 10 تا 11 صبح به تهیه کنندگی علی احمدی صفت از رادیو دنا تقدیم مخاطبان می شود.