جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پخش370 ساعت از تولیدات شبکه های استانی سیما در شبکه های سراسری - صفحه محتوایی خبر

 

 

پخش370 ساعت از تولیدات شبکه های استانی سیما در شبکه های سراسری

پخش370 ساعت از تولیدات شبکه های استانی سیما در شبکه های سراسری

 

تابستان 96 شبکه های سراسری 370 ساعت از تولیدات شبکه های استانی سیما را روی آنتن بردند.

رئیس مرکز سیمای استان ها گفت: در حال حاضر تولیدات شبکه های استانی سیما از تمامی شبکه های سراسری و برونمرزی در حال پخش است و در تابستان سال جاری شبکه های شما، مستند و نمایش به ترتیب بیشترین پخش تولیدات استانی را به خود اختصاص داده اند.

سید عباس فاطمی افزود: این میزان به غیر از ارتباط های زنده مناسبتی، بازی های فوتبال، مسابقات ورزشی، گزارش های خبری و... است.

وی با بیان اینکه همکاری خوبی بین شبکه های استانی و شبکه های سراسری وجود دارد اظهار داشت: مهمترین آثار پخش شده در تابستان 96 در بخش های نمایشی، پویانمایی، مستند بوده است. که از آن جمله می توان به سریال قصه های یاسین، عروس و فیلم های تلویزیونی جزیره گنج، صدای مقاومت، فرصت، یک اتفاق ساده، پرواز956، مستندهای بوی تلخ چرم، پرواز پلکان های سفید، صفر تا بی نهایت، آلاچیق، آخرین جرعه، شهرک خاموش و انیمیشن های سفرهای پلیکان، گلستان مطهر، ماجراهای چپلو، ده قندونک، درازگوش و عرعرک و... اشاره کرد.

فاطمی ادامه داد: تولیدات شبکه های استانی سیما نه تنها در جشنواره های داخلی و شبکه های استانی و سراسری بلکه در جشنواره های بین المللی می درخشند و شاهد موفقیت روزافزون برنامه سازان استانی در همه حوزه ها هستیم.

رئیس مرکز سیمای استان ها تصریح کرد: گستره کمی و جغرافیایی رسانه ملی در قالب شبکه های استانی توانسته به خوبی هنرمندان و برنامه سازان بومی را شناسایی و تقویت کند به گونه ای که در حال حاضر شبکه های استانی در همه حوزه ها متخصصین حرفه ای را تربیت کرده که گنجینه بی بدیلی از سرمایه های معنوی و انسانی به شمار می روند و هر کدام از این هنرمندان دنیایی از ایده و شور و دانایی هستند که می توانند آثار قابل توجه و درخوری را تهیه و تولید نمایند.