سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

پدرام و پدربزرگ برای بار دوم مقابل دوربین رفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

پدرام و پدربزرگ برای بار دوم مقابل دوربین رفت

سری دوم سریال پدرام و پدربزرگ  به سفارش مرکز گلستان از سیمای استان تهیه و تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، این سریال در 13 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی عابدینی پس از مراحل پیش تولید جلوی دوربین رفت.

عابدینی گفت: این سریال با موضوع اجتماعی خانوادگی و مخاطب خاص کودک و عام در قالب یک ماجرای داستانی به معرفی آیین ها و آداب و رسوم اقوام گلستانی می پردازد.

وی در ادامه گفت: داستان از اینجا شروع می شود که پدر و مادر پدرام برای سفر تحقیقاتی به خارج از کشور رفته اند – پدرام از تهران به گرگان می آید تا تنها نباشد و تعطیلات نوروز را در کنار پدربزرگش سپری نماید. پدربزرگ باید صندوقچه ای را که میراث اجدادی آنها می باشد به نوه ی پسری اش یعنی پدرام بدهد. اما با فراموشکاری پدربزرگ صندوقچه مفقود شد، پدرام و پدربزرگ برای یافتن نشانی از صندوقچه به شهرهای مختلف استان سفر می کنند و در طول این سفر با ماجراهای جالب و دیدنی روبرو می شوند و...

مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردانی این سریال را امین شریفی، مدیرتصویر برداری حمید اسماعیل پور، مدیر تولید مرتضی ملک محمودی و بازیگران جمشید جهانزاده، کاظم افرندنیا، احمدرضا اسعدی، رامتین خدا پناهی، زهرا امامی و مسلم اسماعیلی و بازیگران نوجوان پدرام پروانی و امین سیبانی و ...می باشند.  

 alt

alt