جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پرتاب گلوله های کاغذی اترک به شبکه پویا - صفحه محتوایی خبر

 

 

پرتاب گلوله های کاغذی اترک به شبکه پویا

انیمیشن " گلوله های کاغذی " شبکه اترک با موضوع انقلاب از شبکه پویا پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره گفت: این انیمیشن به تهیه کنندگی رقیه رضایی با تکنیک دوبعدی در یک قسمت 45 دقیقه ای با موضوع انقلاب اسلامی در خراسان شمالی تولید شده است.

وی با بیان اینکه انیمیشن گلوله های کاغذی هم اکنون در کنداکتور پخش شبکه پویا قرار گرفته است، افزود: این اثر کارتونی با هدف آشنایی نوجوانان ایران اسلامی با خاطرات انقلابیون تولید شده است که چگونگی پیروزی انقلاب اسلامی را روایت می کند .

زاهد احمدی خاطر نشان کرد: داستان این انیمیشن ماجرای پدری را به تصوبر می کشد که در شب های قبل از انقلاب برای شعار نویسی از خانه خارج می شود و این کار پدر خانواده کنجکاوی پسرش علی را بر می انگیزد .

وی افزود: در این انیمیشن علی کنجکاو می شود که پدرش شب ها به کجا می رود و بر همین اساس یک شب با همکاری دوستش رضا دنبال پدرش می رود که متوجه می شود که یک نفر دیگر هم در تعقیب پدرش است و ...  .

alt

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد: بیشتر مخاطبان  انیمیشن " گلوله های کاغذی " گروه سنی  10 تا 15 سال می باشند.

محسن زاهد احمدی با بیان اینکه این اثر به سفارش صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی تولید شده است، گفت: انیمیشن گلوله های کاغذی روز دوشنبه 14 بهمن ساعت 20:45 از شبکه پویا پخش می شود .

وی افزود: عوامل تولید انیمیشن " گلوله های کاغذی " شامل تهیه کننده : رقیه رضایی؛ نویسنده، انیماتور، طراح و کارگردان: یاسر خزاعی؛ تدوینگر: مرتضی بحرینی و مدیر تولید: امید واحدی فر هستند.