جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پرمخاطب ترین برنامه های رادیو بوشهر معرفی شدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

پرمخاطب ترین برنامه های رادیو بوشهر معرفی شدند

پرمخاطب ترین برنامه های رادیو بوشهر معرفی شدند

 

برنامه های سلام بوشهر ، گنجینه خلیج فارس و سی مو سی تو به عنوان پرمخاطب ترین برنامه های رادیو بوشهر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، برنامه سلام بوشهر هر روز ساعت 7:10 تا 8 صبح به مدت 50 دقیقه از رادیو بوشهر پخش می شود. این برنامه با محوریت نشاط صبحگاهی و اطلاع رسانی خبرهای استان به تهیه کنندگی طاهره حیدر پور و سعید محمدی تقدیم مخاطبان رادیو بوشهر می شود. برنامه سلام بوشهر با 68/5 درصد مخاطب و 97 درصد رضایتمندی عنوان پرمخاطب ترین برنامه را به خود اختصاص داده است. خبر رسانی و پرداختن به مباحث روز اجتماعی از مهمترین عوامل  جذب مخاطب برنامه سلام بوشهر است. برنامه سلام بوشهر  7 درصد افزایش مخاطب داشته است.

برنامه گنجینه خلیج فارس نیز در صدر برنامه های پر مخاطب رادیو بوشهر قرار گرفته است . این برنامه به تهیه کنندگی شاهین بهرام نژاد با موضوع آیین ها ، آداب و رسوم و مسائل بومی استان بوشهر برای شنوندگان رادیو بوشهر تدارک دیده شده است برنامه گنجینه خلیج فارس با 64/3 درصد مخاطب و میزان 95 درصد رضایتمندی عنوان پرمخاطب ترین برنامه رادیویی را کسب کرده است . بومی بودن برنامه گنجینه خلیج فارس علت پر مخاطب بودن آن ذکر شده است. برنامه گنجینه خلیج فارس افزایش 7 درصدی مخاطب را در پی داشته است. این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 13:30 الی 14 به مدت 30 دقیقه از رادیو بوشهر پخش می شود.

برنامه سی مو سی تو از دیگر برنامه ی پرمخاطب رادیو بوشهر است . این برنامه به تهیه کنندگی سیده صفیه اخدر و محمد مهدی محمدیان روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت 18:30تا 19:30به مدت یکساعت از رادیو بوشهر پخش می شود. این برنامه در مورد مسائل روزانه درباره تفریح و سرگرمی صحبت می کند .برنامه سی مو سی تو با 64/3درصد مخاطب و 98/5 درصد رضایتمندی پرمخاطب ترین برنامه رادیویی است که ظنز بودن آن علت پرمخاطب بودن آن بیان شده است . همچنین این برنامه 4 درصد افزایش مخاطب داشته است.