جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پرواز سیمرغ فجر بر فراز شبکه‌های استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

پرواز سیمرغ فجر بر فراز شبکه‌های استانی

پرواز سیمرغ فجر بر فراز شبکه‌های استانی


شبکه‌های استانی صدا و سیما در سراسر کشور تدارک گسترده‌ای برای پوشش رسانه‌ای سی و ششمین جشنواره فیلم فجرداشته‌اند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های صدا و سیما، سی و ششمین جشنواره فیلم فجر چند روزی است که فعالیت خود را در تهران شروع کرده و در پردیس‌های سینمایی مختلف، شاهد اکران جدیدترین فیلم‌های ساخته شده از کارگردانان مشهور و البته چند فیلمساز جویای نام هستیم.
همچنین با تصمیم سازمان سینمایی، این جشنواره چند سالی است که در برخی مراکز استانی هم برگزار می‌شود تا علاقمندان به سینمای ایران در اقصی نقاط ایران بتوانند همچون پایتخت‌نشینان، جدیدترین تولیدات این حوزه را به تماشا بنشینند.
با توجه به برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در شهرهای مختلف کشورمان، شبکه‌های استانی در بخش‌های مختلف صدا و سیما و خبر، اقدام به پوشش گسترده این رویداد فرهنگی و هنری کرده‌اند.
پخش زیرنویس و تیزر جشنواره در شبکه‌های استانی نخستین اقدام مراکز در این زمینه بود، همچنین پخش گزارش‌های خبری و تصویری از این رویداد مهم در برنامه‌های پربیننده تلویزیونی و رادیویی مراکز هم در دستور کار قرار گرفته است.
از دیگر اقدامات رسانه‌ای صدا و سیمای مراکز استانی درباره جشنواره فیلم فجر می‌توان به تولید و پخش ویژه برنامه‌هایی با حضور هنرمندان به منظور بررسی و نقد فیلم‌های این دوره از جشنواره اشاره کرد.
گفتنی است: امسال برای نخستین بار به صورت ویژه و برنامه ریزی شده، پوشش کامل خبری و رسانه‌ای مراسم های مختلف جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور در دستور کار این شبکه‌‌ها قرار دارد.