سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

پروانه معصومی: جشنواره تولیدات مراکز استانی سهم مهمی در کشف استعدادها دارد - صفحه محتوایی خبر

 

 

پروانه معصومی: جشنواره تولیدات مراکز استانی سهم مهمی در کشف استعدادها دارد

پروانه معصومی: جشنواره تولیدات مراکز استانی سهم مهمی در کشف استعدادها دارد

 

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما نقش مهمی در معرفی و تشویق فیلمسازان جوان و استعدادهای حاضر در اقصی نقاط ایران دارد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و داور بخش آثار تلویزیونی نوزدهمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما با اشاره به ظرفیت‌های فراوان و نیروهای توانمند حاضر در استان‌ها اظهار کرد: فعالیت‌های خوبی را در مراکز استانی رسانه ملی شاهد هستیم که می‌توانند در سطح ملی حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند.
وی افزود: طی جلسه‌ای که با مدیران صدا و سیما هم داشتم این نکته را یادآور شدم که استان‌ها با کمبود بودجه برای بکارگیری نیروهای حرفه‌ای روبرو هستند در حالیکه می‌توان با حمایت‌های بیشتر و فعال کردن ظرفیت‌هایی همچون جذب مشارکت، توانمندی مراکز را ارتقا داد.
این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با بیان اینکه لازم است جشنواره تولیدات مراکز استانی تداوم داشته باشد تا استعدادهای ناشناخته کشف شوند گفت: در تولیدات مراکز استانی آثار خوبی ساخته می‌شود که نیاز به حمایت دارد.
وی ادامه داد: جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما نقش مهمی در معرفی و تشویق فیلمسازان جوان و استعدادهای حاضر در اقصی نقاط ایران دارد و لازم است با برنامه‌ریزی بهتر، هر سال با گستردگی بیشتر برگزار شود.
معصومی خاطرنشان کرد: از نظر بازیگری و به خصوص کارگردانی، استعدادی بسیار خوبی در استان‌ها دیده می‌شوند که جشنواره در جذب و پرورش آنها سهم بسزایی خواهد داشت.
داور بخش آثار تلویزیونی نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانی رسانه ملی گفت: در داوری‌ها باید با دقت لازم عمل کرد تا حقی از کسی ضایع نشود و بهترین‌ها، برای فعالیت بیشتر تشویق شوند.