سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

پروانه های زرین بر تارک تولیدات استانی نشستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

پروانه های زرین بر تارک تولیدات استانی نشستند

با پایان بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان، تولیدات سیمای مراکز استان های صدا و سیما موفق به کسب دو پروانه زرین و یک دیپلم افتخار شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در حالیکه از میان 16 فیلم بلند ویدئویی راه یافته به بخش مسابقه جشنواره 5 اثر متعلق به سیمای مراکز استان ها بود، تولیدات مراکز یزد، گیلان و مازندران موفق شدند پروانه های زرین و دیپلم افتخار جشنواره را با خود همراه کنند.

براساس این گزارش، سجاد امیر یزدانی از مرکز یزد برای نگارش فیلم نامه "در اعماق خطوط" موفق به کسب پروانه زرین جشنواره شد، فرهاد مهران فر کارگردان فیلم تلویزیونی "شعله در باد" از مرکز گیلان نیز صاحب پروانه زرین بهترین کارگردانی بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شد و فیلم "شب طولانی" از مرکز مازندران به تهیه کنندگی عباس زارع و مرتضی میرشفیع دیپلم افتخار بهترین فیلم جشنواره را دریافت کردند.

بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از 17 تا 21 مهر ماه در اصفهان برگزار شد که مورد استقبال ویژه فیلم سازان داخلی و خارجی و مخاطبان قرار گرفت.

alt