جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پروانه های زرین " تنهای تنهای تنها" را به قله جشنواره نشاند - صفحه محتوایی خبر

 

 

پروانه های زرین " تنهای تنهای تنها" را به قله جشنواره نشاند

با پایان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان، تولیدات مراکز استانی با درخشش فیلم " تنهای تنهای تنها" تحسین همگان را برانگیخت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ،مراسم اختتامیه جشنواره بیست و هفتم کودکان و نوجوانان با اعلام بخش مسابقه سینمای ایران در اصفهان برگزار شد که فیلم "تنهای تنهای تنها" به کارگزدانی احسان عبدی پور از تولیدات مرکز بوشهر با دریافت سه پروانه زرین برترین فیلم این بخش شد.

بر پایه این گزارش پروانه زرین بهترین تهیه کننده به ادریس عبدی پور ،پروانه زرین بهترین کارگردان به احسان عبدی پور و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان به میثم فرهومند تعلق گرفت.

این در حالی است که امیر حسین رفیعا برای بازی در فیلم " تابستان طولانی" از مرکز خراسان رضوی برنده پروانه زرین جایزه شهید بهنام محمدی شد.

alt 

همچنین برگزیدگان مسابقه بین الملل بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اعلام شد که پروانه زرین بهترین فیلمنامه این بخش به احسان عبدی پور برای فیلمنامه "تنهای تنهای تنها" تعلق گرفت.

در بخش فیلم های ویدوئویی کوتاه ،نیمه بلند و بلند نیز پروانه زرین بهترین کارگردان به فیلم " پاییز در ایوان خانه نشسته است" به اکبر شهبازی از مرکز گلستان تعلق گرفت . در همین بخش دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک و نوجوان مشترکا به محسن صیفی و الهام ترک برای بازی در فیلم "پاییز در ایوان خانه نشسته است" تعلق گرفت.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان از 15 تا 19 مهر ماه در اصفهان برگزار شد.

alt