سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

پرویز فلاحی پور با دلشوره به شبکه سه می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

پرویز فلاحی پور با دلشوره به شبکه سه می آید

پرویز فلاحی پور با دلشوره به شبکه سه می آید

پرویز فلاحی پور با دلشوره به شبکه سه می آید

فیلم تلویزیونی دلشوره به کارگردانی داریوش مختاری و تهیه کنندگی آرش زینال خیری در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی تهیه و تولید شده که 5 شنبه 19 فروردین ساعت 16 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس و استان ها دلشوره داستان دختری را روایت می کند که پدرش محیط بان یک منطقه است . وی بعد از ازدواج، به تهران مهاجرت می کند. مشکل نازایی دختر، موجب اختلاف با همسرش می شود. او تصمیم می گیرد مدتی را در منطقه خوش آب و هوای آذربایجان سپری کند. کم بودن پرندگان دریاچه ارومیه دغدغه ذهنی دختر می شود و ماجرا با همین درگیری ذهنی ادامه پیدا می کند.

تبریز، ارومیه، بندر شرفخانه، جزیره اسلامی، روستای سرای و روستای قیپچاق از جمله نقاطی بوده اند که تصویر برداری این فیلم در آنجا انجام شده است.

پرویز فلاحی پور، فرشته سرابندی، سعید ولی زاده، رضا گل آور، سهیل ساعی و سارا پهلوانی لادن نازی و مهری امیرحسینی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

دیگر عوامل تولید عبارتند از: مدیرتصویربرداری: شهرام نجاریان، صدابردار: عبدالرضا حیدری صداگذار: روح الله بگلو، تدوین: مجید حسن زاده، موسیقی: عماد توحیدی، دستیار کارگردان: جواد آقازاده، برنامه ریز: حبیب قلی زاده، منشی صحنه: مریم طریقی نژاد، طراح گریم: سید مسعود عربی، طراح صحنه و لباس محمدرضا آزادگر، مدیرتولید: معصومه پاریابی زاده، دستیارتهیه: جهانگیر رسولی و مدیر تدارکات: مرتضی پیرهادی.