سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

پوستر چهارمین جشنواره ابوذر خراسان رضوی رونمایی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوستر چهارمین جشنواره ابوذر خراسان رضوی رونمایی شد

پوستر چهارمین جشنواره ابوذر خراسان رضوی رونمایی شد


پوستر چهارمین جشنواره ابوذر خراسان رضوی با حضور قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی وجمعی از مدیران و اصحاب رسانه رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، در ابتدای این مراسم، محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره ابوذر خراسان رضوی، با بیان این‌که سه سال برگزاری این جشنواره در استان، تجربه گران‌سنگی را رقم زده است، اظهار کرد: نقطه قوت این جشنواره، قرار گرفتن تمام اصحاب رسانه در خدمت انقلاب اسلامی، بدون نگاه سیاسی و با هدف کاربردی کردن گفتمان انقلاب اسلامی است.
محسن نصرپور ابراز امیدواری کرد که باتعامل بیشتر بین مجموعه آستان قدس رضوی و اصحاب رسانه شاهد برگزاری جشنواره بهتر و قوی‎تری نسبت به گذشته باشیم. وی گفت: جشنواره چهارم ابوذر در پنج محور «عزم ملی برای تحقق گام دوم انقلاب»، «زیارت و فرهنگ شهروندی»، «رونق تولید»، «پیشرفت اقتصادی و مشارکت سیاسی» و «آسیب‌های اجتماعی» برگزار می‌شود.
مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان این‌که کمک کردن و تلاش برای پیش برد اهداف انقلاب را وظیفه خود می‌دانیم افزود: جشنواره رسانه‌ای ابوذر حرکت سیاسی مثبتی است که با نگاه سیاسی درست مسیرش را ادامه می‌دهد، اگر درست اتفاق بیفتد، سبب تقویت باور، اعتماد و افزایش اعتماد دوستان و دلسوزان انقلاب و همچنین رعب و وحشت بیشتر دشمن می‌شود.
عباس محمدیان، مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان این‌که جشنواره ابوذر با شعار فراجناحی در سه سال گذشته، کارنامه درخشانی از خود به‌جا گذاشته است، خاطرنشان کرد: امروز در تقویم همه فعالان رسانه استان، جشنواره ابوذر ثبت‌شده است.
سید ناصر نعمتی، دبیر دو دوره گذشته جشنواره نیز گفت: در دو سال اخیر، یکی از محورهای اصلی جشنواره، «فرهنگ رضوی» و «فرهنگ میزبانی» بوده که امسال نیز بخش عمده آثاری که از مطبوعات، خبرگزاری و تلویزیون به دست ما می‌رسد مرتبط با فرهنگ رضوی و فرهنگ زیارت است. وی افزود: سال 96، حدود 1300 اثر و سال گذشته حدود 1800 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که رشد قابل‌توجهی را در ارسال آثار شاهد بودیم.