جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به 92 درصد رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به 92 درصد رسید

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به 92 درصد رسید

پوشش دیجیتال در استان مرکزی به 92 درصد رسید

به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از مسئولان و مدیران استان مرکزی 5 پروژه فنی افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی در این مراسم که با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح ا.. استان، سردارقاسمی فرمانده پدافند غیر عامل استان  و شورای مدیران مرکزبرگزار شد با افتتاح 4 پروژه سامانه  دیجیتال،  8 هزار نفر از مردم استان در فراهان، کمیجان، اراک و محلات  از پوشش دیجیتال برخوردار شدند و  پوشش دیجیتال استان 92 درصدی شد که 6 درصد بالاتر از استاندارد کشوری است . همچنین افتتاح استودیوی دوم مرکز که سال 86 کلنگ آن خورده شد نیز به پاس زحمات 20 ساله مرحوم افجعی (معاون فنی سابق مرکز) به  نام ایشان نامگذاری شد.

قربانی جم مدیرکل مرکز در مراسم افتتاح دیجیتال با اشاره به اینکه تمام کارها و اقدامات مرکز در جهت تحقق  منویات رهبری انجام می گردد، بیان کرد: فعالیت ها ی همکاران در تمام حوزه ها به صورت جهادی است وبه لطف خداوند در زمینه  تولیدات در سطح خوبی قرار داریم . وی اظهار کرد:«تبیین ارزش های نظام و معرفی شهدای عزیز، حضور خانواده های معظم شهدا، اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی ایرانی اسلامی از دغدغه های شبکه آفتاب است»

سردار کریمی، فرمانده سپاه روح ا... استان  ضمن تبریک هفته بسیج گفت:« در اقصی نقاط جهان بین همه رسانه ها،  رسانه جمهوری اسلامی  رسانه ای صادق ، قابل اعتماد و دلسوز جامعه بشریت است چراکه براساس افکار و زیر ساخت های فکری مردم است و تنها رسانه ای که به دنبال بصیرت دهی به  بشر  و راه زندگی درست و عالمانه را در کره زمین آن هم به سمت هدف اصلی که کسب رضایت خداوند و رسیدن به کمال  است را دنبال میکند».

سردار قاسمی فرمانده پدافند غیر عامل استان هم ضمن تبریک هفته بسیج گفت:« کسانی که دغدغه دین، انقلاب و نظام ولایی را دارند اینها بسیجی هستند و رسالت رسانه های دشمن تحت سیطره نظام سلطه است و نگاه دجالواره ای  است و انسانیت و معنویت را نگاه نمی کنند و انشاا...  باید در جنگ فرهنگی با اقدامات کلی به هدفمان برسیم  همانطور  که در طول عمر انقلاب به خیلی از اهداف دست پیدا کرده ایم».