جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پوشش راهپیمایی اربعین توسط قرارگاه رسانه‌ای معاونت امور استان‌ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش راهپیمایی اربعین توسط قرارگاه رسانه‌ای معاونت امور استان‌ها

پوشش راهپیمایی اربعین توسط قرارگاه رسانه‌ای معاونت امور استان‌ها

 

راهپیمایی زائران اربعین توسط قرارگاه رسانه‌ای معاونت امور استان ها در مسیر نجف به کربلا پوشش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، حامد فاتحی‌پولادی مجری طرح انعکاس حرکت زائران اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلا با اشاره به استقرار قرارگاه رسانه‌ای معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در موکب آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) اظهار کرد: این قرارگاه عهده‌دار سیگنال‌رسانی، پوشش تصویری و برقراری ارتباط زنده روزانه با ۳۳ مرکز استانی و شبکه‌های ملی در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی تا روز اربعین است.

وی یادآور شد: پرداختن به سوژه های بکر و انعکاس فعالیت خادمین با بهره مندی از مجریانی از جمله پیام ابراهیم پور، سید مرتصی جوادی، اسماعیلی و دیگر همکاران از ویژگی های این ارتباطات روتین خواهد بود.

مجری این طرح متذکر شد: این ارتباطات در قالب های مختلف با عناوینی از جمله ویژه برنامه «چند قدم مانده به عشق»، ارتباطات درون برنامه ای و باکس های مستقل با نام عمود ۱۰۸۰ از شبکه های استانی و سراسری یک، دو، سه، چهار، پنج، قرآن، آموزش، شما، جام جم، افق در حال پخش است. از جمله خدمات رسانه ای دیگر این قرارگاه هم در شبکه خبر و شبکه هایی که مجری و گزارشکر مستقل اعزام می کنند به صورت مداوم در حال انجام است که در مجموع  بیش از ۱۵ نوبت ارتباط زنده روی آنتن می رود.

مسئول قرارگاه رسانه‌ای معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما با اشاره به همکاری آستان حضرت فاطمه معصومه (س) با این قرارگاه رسانه‌ای عنوان کرد: مسئولان آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) همه تلاش خود را به کار گرفتند تا بهترین امکانات از قبیل اسکان و اینترنت را در اختیار تیم رسانه‌ای قرار دهند.

وی در پایان گفت: سازماندهی و اعزام این گروه به عراق در حداقل زمان و با کمترین هزینه صورت پذیرفت که حمایت های بی شائبه معاونت امور استان ها، معاونت سیما، معاونت توسعه و فناوری رسانه، رییس مرکز سیمای استان ها، اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی و البته همت یکایک اعضای  گروه، این جهاد رسانه ای را رقم زد.