جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

پوشش زنده لیالی قدر در شبکه قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش زنده لیالی قدر در شبکه قزوین

پوشش زنده لیالی قدر در شبکه قزوین

 

صدا و سیمای مرکز قزوین شب های قدر را به صورت زنده در رادیو و تلویزیون پوشش خواهد داد.

به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ به منظور بهره بردن مخاطبان از فضای معنوی و روحانی شب های قدر، سیمای مرکز قزوین با استقرار یک گروه رسانه ای در امامزاده حسین (ع) برنامه های شب های قدر را بصورت زنده در قالب برنامه «شب های آسمانی» از ساعت 23:30 الی 2:30 بامداد در تلویزیون پوشش خواهد داد. سیمای مرکز قزوین همچنین تصاویر مراسم احیاء مسجد امام خمینی(ره) غیاث آباد و یکی از مساجد شهر محمدیه را  نیز به صورت زنده در گوشه تصویر برنامه «شب های آسمانی» نمایش می دهد.

حسن اکبری تصریح کرد: رادیو قزوین هم با هدف انعکاس برنامه های شب های قدر مکان های ویژه ای را پیش بینی نموده است؛ تا شب زنده داری و احیای روزه داران را در این شب ها به صورت مطلوب در برنامه «شب رحمت» از ساعت 22 الی 3 بامداد منعکس نماید.

وی افزود: امامزاده اسماعیل (ع)، مسجدالنبی(ص) و مسجد امام خمینی (ره) مکان هایی هستند که برای استقرار تیم رسانه ای رادیو قزوین پیش بینی شده اند.

اکبری در ادامه به ویژه برنامه های شب های قدر در این مرکز اشاره و تصریح کرد: شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین برای این شب ها برنامه های ویژه ای پیش بینی کرده اند که متشکل از بخش های مختلفی همچون گفتگوی کارشناسی ، گزارش ویژه، میهمانان ویژه، مداحی ونوحه خوانی در سوگ امیرالمومنین حضرت علی (ع) و پخش زنده دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن به سرگرفتن است؛ که به صورت زنده پخش خواهند شد.