سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پوشش فراگیر اخبار کنگره عبدالرحمن جامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش فراگیر اخبار کنگره عبدالرحمن جامی

پوشش فراگیر اخبار کنگره عبدالرحمن جامی


 

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی شهرستان تربت جام را پایگاه مهم وحدت اهل تشیع و تسنن در کشور خواند و برای پوشش رسانه ای کنگره بین المللی عبدالرحمن جامی اعلام آمادگی کرد.
به گزارش روابط عمومي خراسان رضوی، محسن نصر پور در ديدار فرماندار، شهردار، رئيس شوراي شهر و مسئولان برگزاري كنگره در رسانه استاني گفت: شهرستان تربت جام برخوردار از تاريخ و تمدني با شكوه است و براي شناساندن اين مضامين انساني – فرهنگي تلاش شده است ليكن برخي عرصه ها مغفول مانده كه نيازمند مستند سازي است.
وي بازتاب فرهنگ غني اين خطه را در ارتقاي جايگاه شهرستان در كشور بسيار مؤثر ارزيابي و تصريح كرد: همدلي مردم شهرستان اعم از اهل تشيع و اهل تسنن كه همواره در مسير انقلاب و ولايت هستند مايه مباهات است و  نخبگان منطقه را به رسانه معرفي كنيد تا از حضور آنها در برنامه ها استفاده شود.
مدير كل رسانه استاني توليدات فاخر مستند از ظرفيت هاي علمي ، فرهنگي ، آثار ديدني ، تفريحي ، اقتصادي و صنايع دستي منطقه را مهم ترين راهكار معرفي دانست و افزود: راه اندازي دفتر خبري در شهرستان تربت جام همت مسئولان شهرستان را مي طلبد و صدا و سيماي خراسان رضوي آماده هر گونه همكاري و مساعدت است.
مهندس صدوقي معاون فني مدير كل صدا و سيما هم با اعلام اينكه بيش از 90 درصد از پوشش جمعيتي شهرستان تحت پوشش ديجيتال هستند ابراز اميدواري كرد: فرستنده سوم ديجيتال پس از مشهد و نيشابور طي سه ماه آينده در تربت جام راه اندازي شود كه در اين صورت امكان دريافت تمام شبكه هاي HD فراهم مي شود.
در اين نشست فرماندار شهرستان تربت جام با بيان اينكه كنگره بين المللي عبدالرحمن جامي از بيست و ششم مرداد ماه آغاز و سه روز ادامه خواهد داشت گفت: در اين كنگره بسياري از مشاهير و شخصيت ها و نمايندگان فرهنگي كشوري و بين المللي حضور خواهند داشت.