سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

پوشش کامل رسانه ای سفر رییس جمهور به مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش کامل رسانه ای سفر رییس جمهور به مرکز مهاباد

پوشش کامل رسانه ای سفر رییس جمهور به مرکز مهاباد

 

صدا و سیمای مرکز مهاباد با پخش بیش از1400 دقیقه برنامه، رئیس جمهور و هیأت دولت را در سفر به شهرستان مهاباد همراهی کرد.

واحدهای صدا، سیما و خبر شبکه مهاباد با اعزام اکیپ های تصویری و خبری به محل های حضور رئیس جمهور و هیأت دولت، مراسم استقبال، سخنرانی رئیس جمهور در دیدار عمومی با مردم، پخش مستقیم مراسم افتتاح پتروشیمی مهاباد، بازدیدها و گزارش های مردمی را روی آنتن بردند. اطلاع رسانی از طرح های قابل بهره برداری در شهرستان، مصاحبه با مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی، پرداختن به قابلیت ها، نیازها و امکانات، تهیه و پخش زیرنویس، پخش برنامه هایی با موضوعات مربوط به سفر هیأت دولت، موسیقی و سرود، دریافت و پخش پیام های مردمی و پخش ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی در خصوص این سفر از جمله اقدامات واحدهای مرکز مهاباد در سفر هیات دولت به شهرستان مهاباد بود.

 تهیه بیش از  1400  دقیقه ویژه برنامه

 واحد سیمای مرکز با تلاش شبانه روزی همکاران  به مدت 560 دقیقه با تهیه و پخش ویژه برنامه  «شوق دیدار» و دیگر برنامه های روتین مرکز از جمله: «شه و باش»، «ساباتی سوز» و «خانواده» مردم را از برنامه های هیأت دولت آگاه کردند.

واحد صدای مرکز نیز با پخش بیش از 650 دقیقه برنامه در قالب برنامه های «سلاو روژباش»، «خانواده»، «شوق دیدار»، «دیاری ئیواران»، «گول ویژان» و «جوان» به برنامه های هیأت دولت از جمله پخش سخنرانی، گزارش مردمی، ارتباط تلفنی و دعوت از مسئولین و ...  پرداخت.

واحد خبر مرکز هم در چهار بخش خبری رادیویی و تلویزیونی حدود 200 دقیقه رویدادها وبرنامه های سفر هیات دولت به شهرستان مهاباد را منعکس کردند.

ارتباط با شبکه های سراسری از دیگر اقدامات و برنامه های واحدهای تولیدی مرکز در جریان این سفر بود.