سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

پوشش کامل رسانه ای هفتمین سفر استانی هیات دولت - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش کامل رسانه ای هفتمین سفر استانی هیات دولت

همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اردبیل 41 ساعت و 40 دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری در صدا و سیمای مرکز این استان تولید و پخش شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، همزمان با هفتمین سفر استانی دکتر روحانی و هیئت دولت که در روزهای 29 و 30 مرداد در استان اردبیل انجام شد، صدا و سیمای مرکز اردبیل با تجهیز سه واحد سیار و سه واحد SNG اقدام به پوشش کامل سفر رئیس جمهور نمود. این مرکز با برگزاری جلسات مختلف و اجرای برنامه های متعدد برای هماهنگی پوشش کامل سفر رییس جمهور قبل از ورود ایشان به استان اردبیل اقداماتی انجام داد که از آن جمله حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در برنامه زنده گئجه لر و قائم مقام سفرهای استانی رییس جمهور در برنامه تلویزیونی تزه گون و حضور استاندار اردبیل در برنامه گئجه لر و گفتگوی ویژه و تشریح اهداف سفر ریاست جمهوری اشاره کرد.

 همچنین صدا و سیمای مرکز اردبیل در حین و بعد از این سفر نیز اقداماتی انجام داد که از آن جمله می توان به اعزام گروه های تولید برای پوشش برنامه های سفر، پوشش مناسب اخبار و تحولات مربوط به سفر هیأت دولت به استان در ارتباط مستقیم با شبکه های مختلف سراسری، برقراری ارتباط مستقیم با شبکه خبر برای پوشش اخبار مربوط به سفر هیأت دولت به استان، پخش زنده سخنرانی های رئیس جمهور در دیدار عمومی و در جلسات مختلف از جمله دیدار با نخبگان، برگزیدگان و ایثارگران، دیدار با علمای استان، جلسه توسعه و سرمایه گذاران، جلسه شورای اداری، مصاحبه مطبوعاتی، بازدید  از شهرک صنعتی، دعوت از مردم استان برای حضور گسترده در مراسم سخنرانی های رئیس جمهور در قالب تیزر و زیرنویس و ... اشاره کرد.

در طول سفر، معاونت اطلاعات و اخبار مرکز با ارسال 90 خبر مکتوب، 7 گزارش صوتی، 30 گزارش تصویری، 4 مورد ارتباط مستقیم رادیویی با شبکه های سراسری، 5 مورد ارتباط مستقیم تلویزیونی، 150 دقیقه پخش محلی رادیویی و 240 دقیقه پخش محلی تلویزیونی به انعکاس برنامه های سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان پرداخت.

در این مدت در معاونت سیمای مرکز 18 ساعت و 25 دقیقه برنامه تولیدی و پخش موسیقی و کلیپ های شاد و انعکاس برنامه های سفر هیئت دولت به استان و شهرستان های استان به صورت مستقیم و در معاونت صدا نیز 15 ساعت و 30 دقیقه برنامه در قالب تولید و پوشش سخنرانی ها و جلسات؛ برنامه های مختلف تهیه و پخش شد.

alt

alt