جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

پوشش کامل سیگنال رسانی دیجیتال شهر قیدار - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش کامل سیگنال رسانی دیجیتال شهر قیدار

در مراسمی با حضور مسئولین و اعضاء شورای اداری و نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، از سامانه دیجیتال پوشش کامل شهر قیدار شهرستان خدابنده بهره برداری شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به فضای کنونی حاکم بر منطقه خاورمیانه و تحولات گسترده ای که در سال های اخیر این منطقه حساس را دگرگون کرده تصریح کرد: به فضل الهی گفتمان حق طلبانه انقلاب اسلامی در حال تبدیل به الگوئی جهانی در میان ملت ها شده است و بخوبی می توان ردپای حرکت عدالت خواهانه ملت ایران در سال  57را کشورهای مختلف جهان مشاهده کرد.

مرتضی صفری نشانه های افول لیبرال دموکراسی غربی را در شکست پی در پی سیاست های استعماری آمریکا در منطقه یادآور شد و افزود: دولت آمریکا با اهداف معین استعماری با هزینه کردن میلیاردها دلار پول و کشته شدن هزاران نفر از نیروهایش در صدد القاء یک حکومت ضد دینی در کشور عراق بود ولی آنچه امروز مشهود است، تشکیل حکومتی اسلامی و شیعی در این کشور است و از سوی دیگر توطئه صهیونیستی علیه سوریه نیز پس از دو سال با شکست مواجه شده و دولت و ارتش سوریه در موضع قدرت هستند.

وی اصلی ترین نقش صدا وسیما را مقابله با تهاجم تمام عیار غرب که به مدد هزاران شبکه ماهواره ای علیه بنیادهای اصیل و اسلامی ملت ایران جریان دارد دانست و گفت: تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری در خصوص جدی شمردن جنگ نرم دشمن علیه فرهنگ ایرانی-اسلامی مان، نشانگر اهمیت نقش رسانه درخنثی نمودن این راهبرد هدفدار نظام سلطه است.

alt

صفری تنوع و تکثر شبکه های رادیو تلویزیونی را برابر سلائق مخاطبان از راهکارهای موثر بمنظور رفع نیاز فرهنگی جامعه دانست و اضافه کرد: پوشش 87 درصدی پخش دیجیتال در یک دوره دو ساله در سطح استان، رقم بسیار مطلوبی است و با نگاه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتبار خوبی برای سال93 در نظر گرفته شده که با اختصاص 80میلیارد ریال در سال آینده، پوشش پخش دیجیتال استان کامل خواهد شد.

حجه الاسلام موسوی-نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی-پرداخت به ارزش های اسلامی و دینی را در برنامه های صدا و سیما ازبرکات انقلاب اسلامی خواند و گفت:خدمات سازمان صدا وسیما برکسی پوشیده نیست و کارکنان این رسانه ارزشی در برهه های مختلفی که نیاز بوده از ساحت امام وانقلاب و رهبری صیانت کنند با تمام توان به این امر پرداخته اند و بزرگترین افتخارشان این است که این مجموعه با نظر و نظارت ولی فقیه اداره می شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، دسترسی به شبکه های دیجیتال صدا وسیما را خواسته اکثریت مردم این شهرستان دانست و از امکان بهره مندی مردم از برنامه های متنوع در ایام نوروز با افتتاح این سامانه از مدیرکل و مسئولین مرکز قدر دانی کرد.

حجه الاسلام طالبی-امام جمعه شهر قیدار- با تاکید بر نقش اساسی صدا و سیما بعنوان دانشگاه تصریح کرد: گستره این دانشگاه عمومی به اندازه کل کشور است و در عصر نبرد آشکار رسانه ای که شبکه های مخرب ماهواره ای با اهداف مشخص در کمین خانواده ها هستند، بهترین روش جایگزین گرایش به شبکه های بیگانه، فراهم ساختن امکان تماشای شبکه های سالم بانشاط و متنوع صدا و سیما است.

وی از پیگیری و تلاش مدیرکل و مسولین مرکز در پوشش کامل دیجیتال شهر قیدار در آستانه سال نو تشکر قدر دانی کرد.

شایان ذکر است با افتتاح این سامانه پوشش دیجیتال شهر قیدار کامل شده و مخاطبان می تواننداز 20شبکه تلویزیونی و21  شبکه رادیویی باکیفیت دیجیتال بهره مند شوند.