سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

پوشش گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس 98درصدا و سیمای مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس 98درصدا و سیمای مرکز ایلام

پوشش گسترده راهپیمایی روز جهانی قدس 98درصدا و سیمای مرکز ایلام

 

راهپیمایی روزجهانی قدس بصورت زنده از صدا و سیمای مرکز ایلام و شبکه های سراسری پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی  مرکز ایلام ؛ مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت : صدا و سیمای مرکز ایلام با استقرار گروه های مختلف تلویزیونی ، رادیویی و خبری راهپیمایی روز قدس در استان ایلام را به بهترین شکل ممکن منعکس خواهد کرد.

بازوند با اشاره به اینکه وظیفه مهم رسانه استانی انعکاس شور ، شعور و بصیرت مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی روز جهانی قدس است افزود:صدا و سیمای مرکز ایلام با همه امکانات و تجهیزات خود آماده انعکاس این رویداد مهم است تا بار دیگر ثابت شود مردم روزه دار و شهید پرور استان ایلام همگام با سایر هموطنانشان تا پای جان خواستار آزادی قدس شریف هستند.

وی به برنامه های معاونت سیمای مرکز ایلام پرداخت و گفت : سیمای مرکز ایلام با پخش زنده راهپیمایی در طول مسیر از چهار راه رسالت تا مصلای بزرگ شهر ایلام ، همچنین اجرای ویژه برنامه های مربوط به آزادسازی قدس شریف در استودیو شامل ارتباط زنده با شبکه ها ی سراسری ،گزارش ها ی تلویزیونی، حضور کارشناسان مختلف ، مصاحبه با مردم ، پخش سرود های ملی و حماسی و پخش تیزر ،حضور پر شور مردم روزه دار در راهپیمایی روز جهانی  قدس را به تصویر می کشد.

مدیر کل صدا و سیما ی مرکز ایلام به پخش ویژه برنامه روز بیداری از رادیو ایلام اشاره کرد و گفت: این برنامه با آیتم هایی همچون دعوت از کارشناسان ، پخش سرود ها ی ملی و میهنی ، پخش حضور مردم در راهپیمایی ، حمایت مردم ولایتمدار استان از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیو نیستی را منعکس خواهد کرد.

بازوند افزود : معاونت خبر مرکز هم با حضور در مسیر راهپیمایی ، مصاحبه با شرکت کنندگان و تهیه گزارش ها ی خبری وتولیدی ، ارتباط زنده با شبکه خبر ، ارتباط با  خبرنگاران آزاد  در شهرستان ها ، اخبار راهپیمایی با شکوه مردم استان را به سمع و نظر مخاطبان خواهند رساند .

وی گفت: انعکاس حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت زنده از شبکه های اجتماعی ،بارگذاری کلام رهبری ،تهیه پوستر،پادکست،موشن گرافی و عکس نوشته از فعالیت های معاونت مجازی مرکزدر راهپیمایی روز جهانی قدس است.