جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

پوشش گسترده مراسم عزاداری حسینیه اعظم از صدا و سیمای زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

پوشش گسترده مراسم عزاداری حسینیه اعظم از صدا و سیمای زنجان

پوشش گسترده مراسم عزاداری حسینیه اعظم از صدا و سیمای زنجان

پوشش گسترده مراسم عزاداری حسینیه اعظم از صدا و سیمای زنجان

صداوسيماي مرکز زنجان طبق سنوات گذشته برنامه ريزي گسترده اي را براي پوشش درخور و شايسته مراسم عزاداري حسنیه اعظم زنجان انجام داد و با بهره گيري از تمام توان خود، عظمت اين تجمع باشکوه عزاداران اباعبدالله الحسين(ع) را از زواياي مختلف به نمايش گذاشت .

حرکت دسته عزاداري حسينيه اعظم که از ساعت 14:30از مقابل اين حسينيه آغاز شده بود از همان ابتدا تحت پوشش دوربين هاي متعدد رسانه استاني قرار گرفته و تا اذان مغرب به صورت زنده به مدت 200 دقيقه از شبکه اشراق پخش شد . همچنين اين مراسم به مدت 255 دقيقه از شبکه هاي سراسري و بين المللي خبر، سحر، جام جم، الکوثر ، شما ، پرس تی وی و شبکه 3 پوشش داده شد.

رادیو استاني زنجان نيز همگام و همزمان با شبکه اشراق از ساعت 2 و 30 دقیقه اين مراسم عزاداری را به صورت زنده به مدت 200 دقيقه پخش نمود .

گفتني است صداوسيماي مرکز زنجان براي پوشش زنده اين اجتماع عظيم حسيني از حضور  300 نفر از همکاران خدوم و تلاشگر خود و 50 نفر از همکاران تهران و استفاده از امکانات و تجهيزات مختلف فني از قبيل بالگرد ، دوربین  پرنده(کواد کم) ، سه واحد سیار تلویزیونی، 19 دوربین حرفه ای تصویر برداری ، یک دستگاه sng ،  چهار دستگاه مایکرویو، سه دستگاه کرین و .... بهره برده است .