رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

پویانمایی 33 شبکه استانی «33 پل پویای رسانه ملی» است - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

پویانمایی 33 شبکه استانی «33 پل پویای رسانه ملی» است

پویانمایی 33 شبکه استانی «33 پل پویای رسانه ملی» است


پویانمایی 33 شبکه استانی «33 پل پویای رسانه ملی» است

 

دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران محلی برای جلوه گری فرهنگ ملی و بومی و تجلی گاه هیئت های اندیشه ورز و محلی برای استاندارد سازی و الگو سازی و ابراز وجود رسانه ای است.

این جشنواره نقطه امید هنرمندان و برنامه سازان جوان و راهی برای کشف استعدادهای آنان و خط دهی برای تعامل مناسب و موثر میان شبکه های استانی و شبکه های سراسری است.

پویانمایی و برنامه های عروسکی 33 شبکه استانی « 33 پل پویای رسانه ملی» است که برنامه های بسیار خوب و متنوعی برای شبکه های سراسری از جمله شبکه پویا و نهال تولید و پخش می کند.

تولید آثار فاخری همچون « فیل شاه » و « شاهزاده روم»  در صدا و سیمای مرکز بوشهر؛ محتوای دینی ، شکل مناسب و جذاب این آثار علاوه بر کودکان و نوجوانان ، نظر مخاطب بزرگسال را به نحو شایسته ای به خود جلب کرد .

انتظار می رود مسئولان برگزاری جشنواره از تمام ظرفیت ها و فرصت ها و استعدادهای جوانان و نوجوانان استان ها بیشترین بهره برداری را داشته و در تولید آثار رسانه ای از استعداد و انرژی سرشار مراکز استفاده بهینه کرده و ضمن ایجاد شرایط نوآوری و ابتکار و خلاقیت بهترین فرصت را برای بروز و ظهور هنرمندان و برنامه سازان جوان مراکز استانها بوجود آورند.

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهرپربيننده ترين يادداشت

جديدترين يادداشت