سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

پژواک هزارو 310 دقیقه شکوه و اقتدار مردم کرمان در راهپیمایی 22 بهمن در آینه شبکه های سراسری و برون مرزی - صفحه محتوایی خبر

 

 

پژواک هزارو 310 دقیقه شکوه و اقتدار مردم کرمان در راهپیمایی 22 بهمن در آینه شبکه های سراسری و برون مرزی

پژواک هزارو 310 دقیقه شکوه و اقتدار مردم کرمان در راهپیمایی 22 بهمن در آینه شبکه های سراسری و برون مرزی

 

صدا وسیمای مرکز کرمان در چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با پیگیری و تلاش های فراوان سعی کرد شکوه و اقتدار مردم دیار کریمان را در راهپیمایی 22 بهمن 98 بهتر از سالهای گذشته در قاب شبکه های مختلف سراسری و برون مرزی منعکس کند .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیر کل مرکز کرمان بابیان  این مطلب گفت:راهپیمایی بزرگ 22 بهمن مردم دیار کریمان به مدت 1310دقیقه از شبکه های سراسری یک ،دو ، سه ،پنج ،خبر ،قرآن ،شما وشبکه های برون مرزی سیمای جمهوری اسلامی منعکس شده است . سیمای مرکزکرمان با ویژه برنامه جشن آزادی به مدت 240 دقیقه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت . مصاحبه مردمی ،پخش کلام  امام (ره)و رهبری ، پخش زنده تصاویر راهپیمایی از 30 نقطه شهر کرمان و شهرستان های استان، پخش تصاویر روزهای انقلاب 57 از قسمت های مهم این برنامه بودند .

دکتر علیر مضانی مدیر کل مرکز کرمان خاطر نشان کرد تمام برنامه های شبکه های استانی سیما در روز 22 بهمن و همچنین دهه فجر با این رویکرد تقدیم مخاطبان شده اند . وی افزود:رادیو انقلاب به صورت زنده ازمحل راهپیمایی با پخش سرودهای انقلابی ، پخش گزارش های مردمی صحبت های مجری این روز بزرگ را گرامی داشت .همچنین رادیو کرمان با پخش ویژه برنامه های فجر ماندگار و سردار دلها چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در مجموع به مدت 300 دقیقه به این مهم پرداخته است  . ارتباط با استان های دیگر و شبکه های سراسری رادیو و انعکاس فریاد شکوه و اقتدار راهپیمایی 22 بهمن مردم دیار کریمان از دیگر فعالیت های صدای مرکز کرمان در این روز است .

دکتر علیرمضانی در ادامه افزود:خبر مرکز کرمان نیز با حضور 50 گروه خبری در کرمان و شهرستان های استان و پخش گزارش های مردمی وهمچنین ارتباط با شبکه خبر، رادیو فرهنگ، رادیو ایران و رادیو پیام  به این مهم پرداخته است. مدیر کل مرکز کرمان گفت : معاونت فضای مجازی نیز با انتشار کلیپ های تصویری در 22 کلاکت ، تولید و انتشار موشن گرافیک در یک کلاکت و تولید و نشر پوستر و عکس نوشت در 7 قطعه در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش نموده است  .