جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پیام تبریک دکتر دارابی به مناسبت روز ملی رادیو - صفحه محتوایی خبر

 

 

پیام تبریک دکتر دارابی به مناسبت روز ملی رادیو

پیام تبریک دکتر دارابی به مناسبت روز ملی رادیو

 

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما به مناسبت روز ملی رادیو، پیام تبریکی را خطاب به مدیران کل مراکز، معاونان و کارکنان اداره کل صدای استان‌ها و راديوهاي سراسر كشور صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی به مناسبت چهارم اردیبهشت روز ملی رادیو، پیام تبریکی را خطاب به مدیران کل مراکز، معاونان صدا و کارکنان اداره کل صدای استان‌ها و راديوهاي سراسر كشور صادر کرد.

در متن پیام معاون امور استان‌های رسانه ملی آمده است: چهارم اردیبهشت ماه روز «رادیو» را به همه شما گرامیان تبریک می‌گویم، از ساعت 19 چهارم اردیبهشت 1319 که رادیو رسما در ایران آغاز بکار کرد، 79 سال می‌گذرد، در طول این سال‌ها رادیو برای شنیدن، بودن، ماندن، پویایی و مانایی از هر تلاشی فروگذار نکرده است. امروزه در عصر ارتباطات، تنوع، تعدد و تکثر رسانه‌ها، رادیو برای حفظ مخاطب و افزایش آن و برای آنکه بهتر و بیشتر دیده و شنیده شود، رسالت بس خطیری را بر عهده دارد.

در بخش دیگری از این پیام عنوان شده است: رادیو رسانه‌ای صمیمی، همراه، چابک، ارزان، سهل‌الوصول، گرم و نقش‌آفرین در رخدادها و بحران‌هاست. اینجانب وظیفه خود می‌دانم از خدمات و تلاش‌های ارزنده همه همکاران عزیزم در مراکز صدا و سیمای استان‌ها و اداره کل صدای استان‌ها، مدیران، برنامه‌سازان، گزارشگران، مجریان، تهیه‌کنندگان، نویسندگان و کلیه عوامل تولید و فنی در خانواده بزرگ رادیو قدردانی نمایم و از خداوند منان، توفیقات روزافزون همه شما گرامیان را مسئلت نمایم.