جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

پیام تبریک مدیرکل صدا وسیمای فارس به مناسبت هفته روابط عمومی - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

پیام تبریک مدیرکل صدا وسیمای فارس به مناسبت هفته روابط عمومی

پیام تبریک مدیرکل صدا وسیمای فارس به مناسبت هفته روابط عمومی


پیام تبریک مدیرکل صدا وسیمای فارس به مناسبت هفته روابط عمومی

 

27  اردیبهشت به نام روز ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است هرچند در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات هرروز را می توان به این نام خواند چرا که زندگی بشر امروز بدون استفاده از فناوری های متنوع ارتباطی اگر نگوییم محال اما مشکل است .

در این میان اما نقش تولید کنندگان محتوی و پیام، ویژه و برجسته تر از فناوری های موجود است چرا که این افراد هستند که فناوری را برای تولید پیام در اختیار گرفته و تلاش می کنند مخاطبان را با آنچه خود می اندیشند همراه و همگام سازند .

در دنیایی که سردمداران شبکه های متعدد رسانه ای این ابزار را برای کسب سود بیشتر به هر قیمتی در اختیار گرفته و به دنبال ایجاد دهکده جهانی بر اساس اندیشه باطل لیبرال دمکراسی غرب هستند در جمهوری اسلامی ایران فعالان ارتباطات و روابط عمومی می کوشند تا پیام های فاخر در طراز نظام اسلامی خود تولید کنند پیام هایی که رنگ انسانیت ،خدا باوری، اخلاق محوری داشته باشد و بذر امید را در دل های انسان های آزاد اندیش و عدالت خواه بکارد .

روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک می گویم و امید وارم همه ما که گام در این مسیر متعالی گذاشته ایم با توجه به اصل خود شناسی بصیرت افزای جامعه خود باشیم .

سید تقی سهرابی مدیر کل صدا و سیمای فارسپربيننده ترين يادداشت