سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

پیام تسلیت دکتر دارابی در پی شهادت سردار سلیمانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

پیام تسلیت دکتر دارابی در پی شهادت سردار سلیمانی

«حاج قاسم» قهرمان مبارزه با داعش و سرباز صدیق ملت و رهبری بود

پیام تسلیت دکتر دارابی در پی شهادت سردار سلیمانی

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی، پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دکتر علی دارابی معاون رسانه ملی پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام دکتر دارابی بدین شرح است:
سپیده دم صبح جمعه 13 دی ماه، سپهبد شهید قاسم سلیمانی در یک عملیات تروریستی مشترک توسط آمریکا و اسرائیل و در حوالی فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
پنتاگون اعلام کرد این عملیات با دستور و نظارت مستقیم ترامپ رئیس جمهور آمریکا صورت گرفته است. این یک جنایت ضد بشری، نقض حاکمیت ملی عراق و نماد تروریسم دولتی رژیم حاکم بر آمریکاست و بی شک رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار باید در انتظار

انتقام سخت ملت بزرگ ایران و محور مقاومت باشند.
در بخش دیگری از این پیام با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی مجاهد و رزمنده دفاع مقدس و قهرمان مبارزه با داعش بود تصریح شده است: او سرباز صدیق ملت و رهبری به شمار می رفت؛ مجاهدی فداکار، مخلص، مومن و عاشق خدمت به مردم که یک عمر برای آرامش ما لحظه ای چشم بر هم‌ نگذاشت اما چه بیرحمانه زمانی که همه ما چشم روی هم گذاشته و در خواب آرام به سر می بردیم او را به شهادت رساندند. سلیمانی اگر چه به آرزویش که شهادت بود رسید اما راهش ادامه خواهد یافت و سلیمانی‌ها زنده اند.

روحش شاد و یادش پر رهرو باد!